Club Brugge – Oostende 1:0 (kon.) | Waregem – Anderlecht 0:4 (kon.) | Kortrijk – Charleroi 2:0 (kon.)
SV Zulte-Waregem
0:4 (0:2)
RSC Anderlecht
Neděle 18.10.2015, 18:00 • Regenboogstadion • Belgická Jupiler Pro League • 11. kolo

To je pro dnešek vše a já vám přeji hezký zbytek nedělního večera. (19:55:26)

Anderlecht na úspěch zadělal už během prvního poločasu, kdy dal dva góly a získal také početní výhodu. Tu ve druhém dějství proměnil v další dva góly a bral tak jasné vítězství 4:0, které také odpovídá průběhu na hřišti.

Sudí už trápení domácích neprodlužoval a zápas ukončil bez nastavení.

90

89
    Bossut už s rozehrávkou nikam nespěchá a natahuje čas, jak jen to jde.

87
    Do konce zápasu zbývá i s nastavením nějakých pět minuta fanoušci hostů, kteří na stadion dorazili, už spouštějí oslavné chorály.
    86. Leander DENDONCKER - 0:4

86
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Zaváhání domácího Jörgensena využil LEANDER DENDONCKER a při následném postupu na brankáře mu jen stačilo míč poddloubnout. Gólman reagoval na útočníkovo naznačované zakončení příliš brzy a svým pohybem tak Dendonckerovi situaci ještě ulehčil.

85
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Gillet, přichází Kawaya.

84
    Sympatickým sólem a průnikem se nyní blýskli hosté.

82
    Anderlechtu to ale může vadit spíše z principu, protože výsledek to již neovlivní.

80
    Žlutou kartu dostává Andy Najar (RSC Anderlecht), ovšem tentokrát se hosté mohou regulérně zlobit. Jestliže Ezekielův pád v první půli skutečně očividným simulováním byl, tak v tomto případě se stejně tak jednalo o faul obránců na hranici šestnáctky a následovat měla žlutá karta pro soupeře a přímý kop.

79
    Ani tentokrát Anderlecht neuspěl, ač v deseti, brání Waregem svědomitě.

78
    Talentovaný Youri Tielemans bude z levé strany rozehrávat další přímý kop Anderlechtu.

77
    Střídání v týmu RSC Anderlecht: ze hřiště odchází Praet, přichází Acheampong.

76
    Na lavičce Anderlechtu už se schyluje k dalšímu střídání.

75
    Praetova střela z otočky byla obránci tečována, a jelikož Bossut míč nedostihl na čáře, bude Anderlecht po delší době zase zahrávat rohový kop.