Jihlava – Bohemians 1905 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:2 (kon.) | Ostrava – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
Třinec – Dukla Praha 1:1 (kon.)
FK Třinec
1:1 (1:0)
FK Dukla Praha
Neděle 18.10.2015, 15:30 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2000 míst) • Juniorská liga • 13. kolo

Zápas je u konce. Velkou část zápasu to vypadalo, že Třinec jej má pod kontrolou, Dukle se ale v závěru podařilo vyrovnat. S přáním pěkného dne se za onlajny.com loučím. (17:25:55)

90+2

90+1
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hostům se v první minutě nastavení podařilo srovnat skóre! Autorem vyrovnávající branky je DAVID BEZDIČKA.

88
    Akce Dukly skončila nepřesností, Orawski může odkopávat od své brány.

84
    Pro centr do hostujícího vápna si došel Vávra, který míč stáhl ze vzduchu.

80
    Hra je v posledních minutách trochu rozháraná, oba týmy se střídají v držení míče.

76
    Akce domácích končí pouze ofsajdem.

73
    Dukla zkoušela štěstí po pravé straně, nakonec ale jejich akce neslavila úspěch.

68
    Dukla se po menším závaru ubránila a může založit protiakci.

67
    Další roh Třince, na ty je to již 8:2.

63
    Domácí bez větších potíží kontrolují hru, stále ale vedou o jedinou branku.

58
    Po centru od rohového praporku se třinečtí neprosadili, hrát mohou hosté.

57
    Další akce domácích skončila rohovým kopem.

53
    Třinec v úvodu druhé půle drží míč na polovině soupeře.

49
    Domácí se dostávali do rychlého protiútoku, ten ale ztroskotal na nepřesné přihrávce.