Motor ČB – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Most – Přerov 3:2 (kon.)
Třebíč – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:2 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Rytíři Kladno
Středa 21.10.2015, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 16. kolo

59:00
    Ještě jedno vyloučení. Vítězslav Bílek (KLA) si odsedí 2 minuty za nedovolené bránění.
    RŮŽIČKA - 0:3

57:25
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Hosté rozhodují dnešní utkání. Přes celou délku kluziště trefuje odkrytou klec DAVID RŮŽIČKA. Asistence: Lukáš Mensator.

53:03
    Vyloučen Václav Skuhravý (TRE) na 2 minuty za krosček.

50:34
    Adam Raška se dostal po hezké kombinaci ke střele z mezikruží, ale Mensator jeho střelu dobře viděl a ukryl ji do lapačky.

46:25
    Budeme sledovat hru ve čtyřech na obou stranách. Vyloučeni Jan Rudovský (KLA) a Adam Raška (TRE).

43:09
    Brendon Nash (KLA) vyloučen na 2 minuty za hákování. Další možnost pro domácí snížit a ještě tak zdramatizovat dnešní utkání.

41:23
    Už ve hře v pět na pět, pálil od modré dnes aktivní Bartoň, puk Mensator jen vyrazil před sebe, ale nikdo z dorážejících útočníků nedokázal puk propasírovat za jeho záda.

38:58
    V signalizovaném vyloučení další šance, Mensator si však poradil. Vyloučen Patrik Machač (KLA) na 2 minuty za vysokou hůl.

36:13
    Dočekal se nyní dobře dostal až sám před Mensatora, ale byl už tísněn a tak nedotáhl svůj blafák do zdárného konce.

35:30
    Další velká šance domácích, po střele od modré čáry Bartoňe tam byla před Mensatorem velká skrumáž, ale ani jedna z dorážek se neujala.

34:21
    Bartoň to nyní znovu zkoušel dobře od modré, Mensator vyrazil.

33:33
    Vyloučen Václav Pletka (KLA) na 2 minuty za nedovolené bránění.

33:12
    Trest 10 minut osobní trest + dalších 10 minut, tedy do konce utkání si nyní vysloužil David Dolníček (TRE) za nesportovní chování. Pokračuje se v pěti na obou stranách.

29:48
    Bilčík se dostal k odraženému kotouči a opět zkusil propálit Mensatora, ten předvedl jistý zákrok lapačkou.

19:48
    Vyloučen Vojtěch Šik (TRE) na 2 minuty za držení protihráče.
    REPE - 0:2

16:44
    Ihned po buly se přesnou střelou prosazuje JURIJ REPE. Falter bez šance. Asistence: Václav Skuhravý.

13:23
    Vyloučen Jan Wasserbauer (TRE) na 2 minuty za držení protihráče. Přesilovka také pro Kladno.
    MACHAČ - 0:1

09:14
    A Kladno trestá. Ihned po zapojení do hry se prosazuje PATRIK MACHAČ, který prostřelil Faltera z poměrně velké dálky. Asistence: David Stach, Vítězslav Bílek.

06:57
    Vyloučen Patrik Machač na 2 minuty za hákování, velká šance pro domácí, 39 sekund 5 na 3.

05:36
    Vyloučen Michal Lukáč na 2 minuty za podražení.

Matěj Peška

Branky a nahrávky: 10. Machač (Stach, Bílek), 17. Repe (Skuhravý), 58. Růžička (Mensator)

SK Horácká Slavia Třebíč: Falter (Vejmelka) – Malena "A", Štindl, Čejka, Bilčík, Šaur, Přibyl, Bartoň "A"- Švec, Dolníček "C", Zuzin – Pekr, Wasserbauer, Polodna – Raška, Zohorna, Dočekal – Šik, Kusko, Psota.
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Gutwald, Nash, Repe, Kehar, Růžička, Zajíc, Ptáček – Dvořáček, Skuhravý "C", Pletka – Rudovský, Stach "A", Bílek "A" – Kindl, Pitule, Redlich – Machač, Lukáč, Strnad.

Rozhodčí: Jílek – Štofa, Beneš