Innsbruck – Znojmo 3:1 (kon.)
HC TWK Innsbruck
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
HC LERAM Orli Znojmo
Pátek 23.10.2015, 19:15 • Tiroler Wasserkraft Arena • bet-at-home ICE Hockey League • 15. kolo

Je konec. Orli na ledě Innsbrucku prohrávají 1:3 poté, co o osudu utkání rozhodla přesilovka pět na tři pět minut před koncem třetí třetiny, kterou domácí dokonale zužitkovali. Znojmo mělo v zápase střeleckou převahu, vytěžilo z ní ale jediný gól, a to se ukázalo jako příliš málo.

Šanci na reparát bude mít český tým již zítra, kdy od 19:45 hraje na ledě Bolzana. Díky za pozornost a příjemný zbytek večera. (21:26:24)

59:55
    Sražený puk končí mimo ledovou plochu, vhazování ve středním pásmu.

59:17
    Znojmo zkouší nahazovat kotouče do útočné třetiny, ale nedokáže se v ní udržet.

58:25
    Znojmu pískán úmyslný ofsajd.

57:56
    Orli to nezabalili, sympaticky se snaží s výsledkem něco udělat a tlačí se před Chioda.
    LAMMERS - 3:1

56:44
    Innsbruck právě vstřelil branku!
    Zřejmě je rozhodnuto. Orli už hráli v pěti, ale v pokračující přesilovkové akci našel Ulmer u druhé tyče zcela volného JOHNA LAMMERSE, a ten do odkryté branky skóruje. Asistence: Jeff Ulmer.

56:30
    Další zákrok českého gólmana. Z Nechvátalova trestu zbývá deset vteřin.

56:07
    Nechvátal kryje ránu od modré a přerušuje hru.

55:40
    Domácí pokračují v klasické přesilovce a okupují útočné pásmo.
    SPURGEON - 2:1

55:11
    Domácím pomohlo štěstí. Hahnovi sjel kotouč z hole při přihrávce, puk si ale našel cestu před branku k JOHNU LAMMERSOVI, který přehodil padajícího Nechvátala. Tyler Spurgeon, Jeff Ulmer.

54:55
    Derek Hahn trefuje z první boční síť za natahujícím se Nechvátalem.

54:40
    Oddechový čas pro domácí střídačku.

54:40
    Tak to je nepříjemné. Menší trest za vyhození kotouče mimo hrací plochu inkasuje Patrik Nechvátal (ZNO) a Orli budou hrát 71 vteřin ve třech! Trest odsedí Marek Biro.

54:25
    Nick Schaus to zřejmě vzal osobně, v dalším útoku si vzal kotouč, uvolnil se a z vrcholu kruhu svůj razantní příklep vyslal jen těsně mimo pravou tyč za Nechvátalem.

54:12
    Schausova střela od modré neprošla, naopak Kousalík vyváží kotouč daleko od své branky.

53:51
    Podešva (ZNO) přistrčil rozjetého Hahna, jsou z toho dvě minuty za podražení a šance pro domácí.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 32. Ross (van Ballegooie, Scofield), 56. Lammers (Spurgeon, Ulmer), 57. Lammers (Ulmer) – 49. Štach (Biro, Pucher)

HC TWK Innsbruck: Chiodo (Litterbach) – Liffiton, van Ballegooie, Ross, Saringer, Ebner, Schaus – Lammers, Hahn, Ulmer – Frischmann, Spurgeon, Scofield – Hörtnagl, Schuller, Mössmer – Hanschitz, Steinacher, Schramm.
    HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (Fučík) – Štach, Biro, Kousalík, Šulák, Šenkeřík, Bača, Bořuta – Tomas, Pucher, Fiala – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Lattner, Podešva, Rehuš – Špaček, Šeda, Číp – Csamango.

Rozhodčí: Gamper, Štolc – Johnstone, Schauer