West Ham – Chelsea 2:1 (kon.) | Leicester – Crystal Palace 1:0 (kon.) | Aston Villa – Swansea 1:2 (kon.)
Stoke – Watford 0:2 (kon.) | Norwich – West Brom 0:1 (kon.) | Arsenal – Everton 2:1 (kon.)
Arsenal FC
2:1 (2:1)
Everton FC
Sobota 24.10.2015, 18:30 • Emirates Stadium, London • Anglická Premier League • 10. kolo

To je z tohoto utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a zase někdy u Premier League na počtenou. (20:33:06)
    Arsenal se po gólech Girouda a Koscielnyho vyhoupl na první příčku Premier League

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 11:14.

Zápas mezi Arsenalem a Evertonem je u konce! Kanonýři se v první půli dostali během dvou minut do dvougólového vedení, nejprve se prosadil Giroud, kterého následoval Koscielny. Everton však ještě do konce první půle snížil po střele Barkleyho. V druhém poločase jsme viděli několik šancí, ale další gól již nepadl. Arsenal si tak připsal 3 body a vyhoupl se na 1. místo v tabulce. Everton prohrál venku v této sezoně teprve poprvé.

90+4

90+4
    Everton dohraje zápas v desíti! Garreth Barry poslal k zemi Gibbse a po druhé žluté kartě míří předčasně do šaten.

90+3
    Závěr zápasu nabízí skvělé tempo a šance na obou stranách!

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 4 minuty! Podaří se Evertonu srovnat nebo Arsenal náskok udrží a dostane se do čela Premier League?

90
    Howarda zachránila tyč! Özil si narazil s Giroudem a vystřelil, ale za gólmanem Evertonu zazvonila branková konstrukce.

89
    Vystřídal i Arsenal. Alexise nahradil Gibbs.

89
    Everton využije i poslední střídání. Koné přijde podpořit Lukaka v útočné fázi, na hřišti nahradil Colemana.

88
    Mirallas se výborně otočil ve velkém vápně Arsenalu, odkud také následně vystřelil, Čech byl ovšem opět připraven zasáhnout.

86
    Everton se okamžitě po šanci Arsenalu dostal k protiútoku, ale Deulofeu si z bezprostřední blízkosti vylámal zuby na Čechovi!

86
    Mathieu Flamini spíše přišel bránit nadějný náskok, ale podruhé během pár sekund se dostal do zakončení. Po centru Alexise zakončoval hlavou, ale mířil pouze do Howardovy náruče.

85
    Po Özilově přiťuknutí se ke střele z voleje odhodlal Flamini, ale Howard ani tentokrát nemusel zasahovat.

84
    Tim Howard nepředvedl příliš dobrý výběh, čímž daroval Giroudovi šanci, Francouzova hlavička však nemířila do branky. Arsenal stále zůstává u balonu.

82
    Flamini vyztuží střední zálohu Gunners, kde by měl pomoci při bránění nadějného výsledku.

80
    Arsenal poprvé střídá. Oxlade-Chamberlaina na hřišti nahradí Mathieu Flamini.

78
    Everton byl blízko vyrovnání! Barry poslal do šestnáctky skvělý centr přímo na Romelu Lukaka, který hlavou mířil pouze do břevna! Při Arsenalu teď stáli všichni svatí.