Ural – Perm 3:1 (kon.) | Saransk – Kubaň Krasnodar 1:1 (kon.) | Zenit – Machačkala 5:1 (kon.)
FK Mordovija Saransk
1:1 (0:0)
FK Kubaň Krasnodar
Sobota 24.10.2015, 13:30 • Start Stadium, Saransk. Kapacita: 11581 diváků. • Ruská Premier Liga • 13. kolo

Dnes je to ode mě vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajnů, na přečtenou! (15:38:08)

Fauly: 12 – 12

Bláznivý druhý poločas je za námi, a tím samozřejmě končí i celé utkání. Druhá půle oproti té první musela být pro diváka pastvou pro oči. Domácí se dostali v 59. minutě díky střídajícímu Lucenkovi do vedení, následně ale za pět minut gól i inkasovali, po trefě Baldého, který hlavou vyrovnal na 1:1. V 66. minutě se ale začly dít věci. Rabiu dostal druhou žlutou kartu, čímž si vysloužil kartu barvy červené a o 7 minut později i jeho spoluhráč Tlisov, po faulu v pokutovém území viděl červenou kartu. Po Tlisově nedovoleném zákroku kopali domácí penaltu, kapitán Muchametšin z ní však trefil pouze levou tyčku, a tak domácí nedokázali porazit Krasnodar ani v dvojnásobném oslabení.

90+3

90+2
    Muchametšin předvedl velice ošklivý faul proti svému protihráči, žlutou kartu však od sudího nedostal.

90+1
    Baldé takticky drží míč u rohového praporku, a získává tím každou cennou vteřinku pro svůj tým.

90
    Rozhodčí nastaví v druhém poločase 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Domácí i nadále obléhají šestnáctku soupeře, vypadá to, že jen otázka času, kdy se domácím podaří vstřelit druhý gól. Hosté však zatím velkému náporu statečně odolávají!

88
    Po dlouhém přesném centru se Dudijev prorval k hlavičce, jeho zakončení však míří vysoko nad brankovou konstrukci.

87
    Vlasov se snažil najít centrem někoho ze svých spoluhráčů, ale pozorný Armaš míč odvrací ven z pokutového území.

86
    Saransk bude zahrávat standardní situaci z velice dobré pozice. Uvidíme, jak s ní Vlasov naloží.

85
    Domácí hráči opět kombinují s míčem v blízkosti soupeřovy šestnáctky.

84
    Za ostrý zákrok ve středu hřiště vidí právem Machmudov od sudího žlutý kartonek.

83
    Hosté se dostali k míči, ale následné ho ihned odkopli na polovinu Saransku a zaujímají znovu obranou pozici.

82
    K hlavičkovému zakončení se dostal Le Tallec, Bělenov byl však opět na správném místě a s jeho ránou neměl větší problémy.

81
    Oslabený Krasnodar o dva hráče teď zažívá těžké chvíle. Saransk neustále navyšuje svůj tlak.

80
    Le Tallec se pokusil vypálit z hranice pokutového území na bránu, avšak svým pokusem trefil pouze prvního obránce Krasnodaru.

79
    Vlasov se dostal k akrobatickému zakončení v pokutovém území, Bělenov však stál na správném místě a míč chytá do svých rukavic.