VASAS Budapešť
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
HC LERAM Orli Znojmo
Sobota 24.10.2015, 14:10Erste Bank Young Stars League • 14. kolo

Orlům se třetí třetina vyvedla. Do soupeřovy sítě poslali celkem dva góly a díky Porzerovi se minutu před koncem utkání dokonce ujali vedení, které už dokázali s přehledem udržet. Na konto znojemského celku tedy putuje plný počet bodů za zasloužené vítězství 3:2.
    Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (16:24:45)

60:00
    Společně s koncem utkání jsou vyloučeni Zajíc (ZNO) – 2 minuty za hrubost a Szlama (VBU), který obdržel taktéž dvě minuty za hrubost.

58:58
    Orli právě vstřelili branku!
    Ani oslabení znojemské juniory nezastavuje a MATĚJ PORZER vsítil pravděpodobně vítěznou branku utkání!
    Asistence: Michal Kruckovyč.

57:04
    Vyloučen Beran (ZNO) – 2 minuty za nedovolené bránění.

54:57
    Budapešť je v plném počtu.

52:57
    Vyloučen Czako (VBU) – 2 minuty za sekání.

44:01
    Úvod třetí třetiny přinesl vyrovnávací branku hostujícího celku. JIŘÍ SVATUŠKA pohotovou střelou překonává domácího brankáře.
    Asistence: Michal Kruckovyč, Marc Zajíc.

43:31
    Vyloučen Beran (ZNO) – 2 minuty za krosček.

40:01

Druhé dějství se lépe vyvedlo domácímu celku, kterému se podařilo protlačit za Paclova záda druhý kotouč. Dvacet minut je ale stále ještě dost času, který Orli mohou využít a celé utkání otočit. Brzy se opět přihlásíme a budeme sledovat závěrečnou třetinu dnešního zápasu.

40:00

39:19
    Další vyloučení na straně hostujícího celku. Zajíc (ZNO) si odsedí dvě minuty za hrubost.

24:35
    VASAS Budapešť právě vstřelili branku! Podobně jako v první části hry, i nyní domácí skórují jako první. Autorem druhé branky je DANIEL SZLAMA.
    Asistence: Arnold Varga, Barna Czako.

23:34
    Domácí si chvíli zahrají přesilovou hru 5/3. Pucher (ZNO) si odpyká dvě minuty za napadení.

22:09
    Vyloučen Račický (ZNO) – 2 minuty za krosček.

20:01

První třetina přinesla branky na obou stranách. Jako první otevřeli skóre utkání domácí. Orli ale díky Zajícově střele dokázali v patnácté minutě vyrovnat. Zda-li o vítězi rozhodne druhá část hry se dozvíme již za chvíli.

Marcela Procházková

Branky a nahrávky: 1. Papa, 25. Szlama (Varga, Czako) – 15. Zajíc (Beran), 45. Svatuška (Kruckovyč, Zajíc), 59. Porzer (Kruckovyč)

VASAS Budapešť: Perczel (Pozgay) – Szalai, Markus, Kiss, Rull, Sandorffy, Bolla – Karda, Horvath, Papa – Janovits, Egyed, Szücs – Czako, Varga, Szlama.
    HC LERAM Orli Znojmo: Pacl (Svoboda) – Švanda, Nahodil, Porzer, Salát, Kruckovyč, Kiss, Pucher – Fruhwirt, Lander, Jeřábek – Hačecký, Musil, Svatuška – Beran, Zajíc, Račický – Šlegl, Toman, Niederhafner.

Rozhodčí: Mayer – Kókai, Kis-Király.