Mountfield HK – Zlín 5:6 (po pr.) | Chomutov – K. Vary 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 2:1 (kon.)
Sparta – Kometa Brno 3:2 (kon.) | HC Litvínov – HC Plzeň 0:3 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:2 (po pr.)
Pardubice – Olomouc 0:1 (po pr.) | Liberec – Třinec 2:3 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Olomouc
Sobota 24.10.2015, 16:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 16. kolo

Konec zápasu. (18:07:10)

64:37
    Patrik Červený (PCE) si po obdržené brance ještě vykoledoval trest ve hře!

64:37
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Nyní už měl JAN KLVAŇA větší štěstí než před minutou a z pravé strany propálil příklepem gólmana, čímž rozhodl o bodu navíc pro Olomouc. Asistence: Jakub Galvas a Matěj Machovský.

64:27
    Patrik Červený (PCE) vyloučen na dvě minuty za podražení, trest za něj odpyká Samuel Rudy.

64:11
    Galvas pálí mimo.

63:14
    Klvaňa svou ranou příklepem od modré čáry trefil pravou tyčku domácí branky!

62:41
    Dvě minuty za sekání si na trestné lavici odpyká Václav Beran (PCE).

62:19
    Vypadá to, že celé utkání dospěje až do nájezdů.

60:46
    Kusého pokus zastavil betonem Urbisch.

60:01

Ve třech třetinách se ani jeden z celků nedokázal prosadit, bude tak následovat prodloužení.

60:00

59:52
    Pardubičtí dlouze kombinovali, následná jejich střela Urbisch příliš neohrozila.

59:17
    Po Rudyho tvdé ráně od modré čáry dorážel Pipek bezúspěšně.

58:52
    Dynamo je kvůli postavení útočícího hráče v brankovišti vykázáno z útočné třetiny.

58:36
    David Nesvadba (OLO) vyloučen na dvě minuty za krosček na Rohlíka.

57:39
    Müllerův bekhendový pokus vyrazil brankář betonem mimo.

56:32
    Pipek pálil z pravé strany jen do zadního mantinelu.

56:18
    Ofsajd zastavil útočnou akci Dynama.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 65. Klvaňa (Galvas, Machovský)

HC Dynamo Pardubice: Červený (Husár) – Beran, Faltys, Horyna, Kučera, Rudy – Barkóci, Benýšek, Dušek, Hlaváček, Hoskovec, Krajňák, Kusý, Martinec, Panna, Pipek, Rohlík, Ružička, Velinský.
    HC Olomouc: Urbisch (Šoustal) – Spurný, Nesvadba, Metelka, Klvaňa, Kališ, Galvas, Beutl – Pavlovský, Müller, Ministr, Marek, Kuba, Konečný, Jeklič, Horák, Heža, Fejko, Beták.

Rozhodčí: Úlehla – Barvíř, Urubčík