Řisuty – Klatovy 2:1 (kon.) | Nymburk – Pelhřimov 4:1 (kon.) | Vrchlabí – Kolín 4:5 (5:6 po s.n.)
Břeclav – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 10:2 (kon.) | Frýdek-M. – Mor. Budějovice 5:2 (kon.)
Poruba 2011 – Opava 3:2 (2:1 po s.n.) | SK Karviná – SHK Hodonín 3:7 (kon.) | Technika Brno – Vsetín 2:4 (kon.)
Bílina – Jindř. Hradec 4:3 (kon.) | Žďár n/S – Sokolov 9:2 (kon.) | Trutnov – Havlíčkův Brod 4:2 (kon.)
Děčín – Písek 9:5 (kon.) | Tábor – Klášterec nO 8:1 (kon.) | Kobra – Jablonec n/N 4:2 (kon.)
NED Hockey Nymburk
4:1 (1:0, 2:1, 1:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 24.10.2015, 17:002. liga skupina Západ • 10. kolo

A je tu konec utkání, který domácí úspěšně dobojovali až do konce. Domácí tým vyhrál všechny 3 třetiny a zaslouženě 3 body zůstávají v Nymburce. Hezký zbytek večera. (19:08:28)

59:02
    Nymburk právě vstřelil branku!
    A je hotovo! Domácí tým kombinoval v útočném pásmu, puk dostal DAVID PROTIVNÝ, který nevěděl komu nahrát tak to vzal na sebe a propálil vše, co mu bránilo v cestě. Asistence: Stanislav Eis, Ondřej Kříž.

58:08
    Teď už to hosté budou mít opravdu těžké, protože budou hrát až do konce utkání ve 4, trest za podražení.

56:48
    Hosté mají tlak a snaží se snížit stav utkání na rozdíl jediné branky.

55:22
    Nebezpečnou střelu Marka Hadravi z úhlu vyráží Brázdil.

54:07
    Domácí už jen brání svůj náskok, dopředu se moc nehrnou.

53:33
    Bude se vhazovat před Černým.

51:01

50:10
    Hosté předvedli pěknou akci, ale kotouč končí pouze v ochranné síti za Brázdilem.

49:01
    Novák je teď vyloučen na 2 minuty za držení hokejky soupeře.

47:20
    Domácí tým se teď jen brání a pouští se maximálně do rychlých protiútoků.

44:53
    Ránu Jana Stehlíka od modré kryje hostující gólman ve své lapačce.

43:52
    Žádnou větší šanci jsme zatím ve třetí třetině neviděli.

Dnešní utkání sleduje 220 diváků.

42:36

40:36
    Domácí si hned v úvodu třetí třetiny zahrají přesilovou hru, trest za podražení.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:35.

Jan Raška

Branky a nahrávky: 16. Šimek, 28. Kříž (Eis), 39. Stehlík (Šimek, Brázdil), 60. Protivný (Eis, Kříž) – 21. Kasalý (Hadrava, Hadrava)

NED Hockey Nymburk: Brázdil (Matoušek) – Kříž, Loučka, Knesl, Novák, Rittig, Saňa – Eis, Král (C), Stehlík, Šimek, Bičiště, Protivný, Barbora, Jindra, Smejkal, Jebavý, Kuzďas, Čapek, Michálek, Suda, Košař
    Trenér: P. Bičiště

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Brunát) – Kubát (C), Kasalý D., Májek, Kůrka, Jelínek, Rossman – Vysloužil, Bezďěk, Beneš, Madrava Martin, Hadrava Marek, Kasalý F., Votápek, Vylíčil, Kopic, Siřiště, Bonnel
    Trenér: A. Kučera

Rozhodčí: S. Kopeček – R. Špringl, M. Tasch