Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (po s.n.) | Hvězda Praha – Litoměřice 2:4 (kon.) | Karlovy Vary B – Kobra 8:1 (kon.)
Uničov – Uh.Brod 5:3 (kon.) | Letňany – Klatovy 3:2 (kon.) | Přerov – SHK Hodonín 3:8 (kon.)
Prostějov – Warriors Brno 6:4 (kon.) | Most – Ústí n/L 5:9 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 4:5 (po s.n.)
Klášterec nO – PZ Kladno 1:4 (kon.) | Havířov – Poruba 3:1 (kon.) | V.Popovice – HC Boskovice 12:3 (kon.)
Tábor – Písek 2:6 (kon.) | Opava – Frýdek-M. 7:3 (kon.) | Jindř. Hradec – Třebíč 3:4 (po s.n.)
Chrudim – Krkonoše 8:1 (kon.)
AZ Havířov
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC RT TORAX Poruba
Neděle 25.10.2015, 14:30 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Liga juniorů • 9. kolo

54:14
    Poruba si trochu komplikuje situaci trestem. Jan Korec (POR), dvě minuty za hákování.

44:14
    A vývoj se otáčí. Erich Polak (HAV), dvě minuty za nedovolené bránění. Poruba hraje 4 na 3.

43:33
    A přesilovka 5 na 3 je u konce. David Bahounek (HAV), dvě minuty za sekání. 6 vteřin se bude hrát 4 na 3.

42:40
    A je tady první dvojnásobná výhoda zápasu. Marek Pěnčík (POR), dvě minuty za hákování.

41:39
    Je tady šance pro domácí. Marek Smrčka (POR), dvě minuty za pád pod nohy.

30:10
    Havířov bude hrát potřetí s jedním hráčem na ledě více. Jonáš Mládek (POR), dvě minuty za nedovolené bránění.

26:08
    Druhou šanci, jak využít přesilovku bude mít domácí Havířov. Radim Šustala (POR), dvě minuty za podražení.

21:58
    A je tady třetí přesilovka pro Porubu. Richard Polak (HAV), dvě minuty za sekání.

17:29
    Lukáš Bednář (HAV) byl hodně aktivní při napadání až si nakonec vysloužil dvouminutový trest za hákování.

10:45
    I Havířov si zahraje v početní výhodě. Michal Hranoš (POR), dvě minuty za podražení.

06:00
    David Bahounek (HAV), dvě minuty za hákování.

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 37. Šmíd (Chroboček, Bednář), 47. Polak R. (Bednář, Chroboček), 56. Polak R. (Bednář, Šmíd) – 35. Gola R. (Mládek)

AZ Havířov: Turšner (Sonnek) – Heinzl "C", Trombík, Bahounek, Chroboček, Mrowiec, Chujac – Stoklásek, Dobrzynski, Polak E., Polak R., Šmíd, Bednář, Peterka, Cihlář, Rzekanowski, Stružík, Caruk, Němec
    HC RT TORAX Poruba: Šrámek (Zavadil) – Štěpán "C", Halška, Ščurek, Široký, Kropka, Olšr, Hranoš, Boháč – Gola P., Gola R., Stupka, Bialoň, Šustala, Bartoň, Pěnčík, Mládek, Smrčka, Gelnar, Korec, Kurnik