Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
Admiral Vladivostok
Středa 28.10.2015, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu. (16:50:22)

Československá stopa:
    Alexander Salák (SIB): 0 gólů, 37 zák., úspěšnost 100%
    Tomáš Vincour (SIB): 0+0, 0 střel, čas na ledě 13:41

Je dobojováno! Celý zápas rozhodla už první třetina, v níž si Novosibirsk vypracoval dvougólový náskok, který si nakonec udržel až do konce. Domácí mohou slavit zisk tří bodů, k němuž velkou měrou přispěla vychytaná nula v podání Alexandera Saláka.

59:22
    Domácí kontrolují kotouč a fanoušci už slaví.

59:00
    Je tu poslední minuta třetí třetiny a Admiral teď kvůli nepřesné rozehrávce ztrácí kotouč ve středním pásmu. Hosté nemají příležitost ke hře bez brankáře.

58:00
    Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Domácí stále drží hru daleko od Saláka, což jim naprosto vyhovuje.

57:11
    Novosibirsk drží kotouč a daří se mu hrát aktivně.

56:18
    Lugin se vrací do hry. Hosté už mají hodně málo času.

55:20
    Admiral sice zvládá vyhazovat kotouč z obranné třetiny, ale Sibir se teď nemusí nikam hnát.

54:18
    Dmitrij Lugin dostává 2+10 minut za úder do oblasti hlavy a krku, a hostům se hodně snižuje šance na vyrovnání.

54:10
    Salák snadno zakročil proti neškodnému střeleckému pokusu a poté raději přerušil hru.

53:53
    Hosté se při přesilovce příliš nepředvedli a Beljakov se už vrací na led.

52:38
    Sannikov se dostal do rychlého brejku, na jehož konci však nevyzrál na Nalimova!

52:22
    Domácí se ihned po vyhraném vhazování osvobodili vyhozením kotouče.

51:53
    Fjodor Beljakov (SIB) dostává menší trest za hákování a hosté mají příležitost ke zdramatizování závěru zápasu.

50:20
    Salák už si dobrých osm minut nezachytal a třetí třetina se přesunula do své druhé poloviny. Hostům začíná rychle ubývat čas na vyrovnání.

49:50
    Šumakov se ocitl s pukem v mezikruží, ale ve velké šanci nedokázal nadvakrát dopravit kotouč za Nalimova!

Martin Švejkar

Branky a nahrávky: 8. Vorošilo (Mišarin, Ridderwall), 17. Šumakov (Alexejev, Sannikov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Gimajev, Menšikov, Mišarin, Naumov, Beljakov, Ibragimov, Verešagin – Šumakov, Fefelov, Sannikov – Butuzov, Bobrov, Kopejkin – Vorošilo, Vincour, Ridderwall – Šalunov, Gubin, Žafjarov.
    Admiral Vladivostok: Nalimov (Bobkov) – Bartulis, Blum, Glazkov, Zemčjonok, Rafikov, Mnacjan, Lisov – Podšendjalov, Kuzněcov, Makarov – Bergfors, Sajustov, Alexandrov – Voronin, Fisenko, Jakovlev – Gorškov, Dugin, Lugin – Mamin.

Rozhodčí: Denis Naumov, Alexander Soin – Stanislav Raming, Jakov Palej

Diváci: 7 400