Boston – Arizona 6:0 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:4 (po pr.)
Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Florida – Colorado 4:1 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:0 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:3 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Po několika nadějných kombinacích se hosté dokázali uvolnit. Konkrétně ERIC STAAL se dostal k puku a od mantinelu u červené čáry dokázal zamířit přesně, čímž pojišťuje vítězství Caroliny. Bez asistence.

58:42
    Detroit jde do šesti, Petr Mrázek je na lavičce!

57:17
    Neskutečné! 4 na jednoho a stejně Cam Ward Red Wings vychytal! Konkrétně Abdelkader se nedokázal prosadit z bezprostřední blízkosti.

56:36
    Jakub Kindl (DET) spoluhráčům hodně zkomplikoval vyrovnání, když se nechal vyloučit na dvě minuty za hákování.

48:58
    Riley Sheanan (CAR) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
    Ron HAINSEY - 1:2

44:35
    Hosté jdou do vedení! RON HAINSEY obdržel na modré čáře kotouč a rychlou střelou z voleje příklepem rozvlnil síť za Mrázkem, když se trefil přesně po víko. Bez asistence.

40:51
    Počet lidí na ledě se redukuje. Eric Staal (CAR) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

39:47
    Máme zde první vyloučení v této třetině. Justin Abdelkader (DET) si jde sednout na dvě minuty za vražení na hrazení.
    Jakub KINDL - 1:1

37:44
    Detroit právě vstřelil branku!
    Detroit se ale oklepal a vyrovnává! JAKUB KINDL se na modré čáře zmocnil kotouče a ranou zápěstím propálil naprosto všechno, co mu stálo v cestě. Asistence: Tomáš Jurčo.

35:37
    Joh-Michael Liles odjel do samostatného úniku po obří chybě Henrika Zetterberga, který se de facto nechal obrat o kotouč. Čechům se v Red Wings dnes moc nedaří.
    Victor RASK - 0:1

32:26
    Tento gól si Petr Mrázek za rámeček rozhodně nedá. Český gólman se v mezikruží zmocnil kotouče a pokoušel se rozehrát, jenže trefil pouze přijíždějícího VICTORA RASKA, kterému se tak zcela otevřela klec Detroitu a pohodlně zavěsil. Bez asistence.

28:38
    Dylan Larkin se v přečíslení dva na jednoho rozhodl pálit. Ani to ale nepomohlo otevřít skóre.

22:26
    Petr Mrázek nyní předvedl další famózní zákrok. Tentokrát proti střele Rona Hainseye.

03:59
    Nathan Gerbe (CAR) a Tomáš Tatar (DET) byli vyloučeni za hrubost.

03:59
    A právě Tatar skončil v bitce s Gerbem! Bitku museli nerozhodně ukončit rozhodčí.