Boston – Arizona 6:0 (kon.) | New Jersey – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 3:4 (po pr.)
Detroit – Carolina 1:3 (kon.) | Florida – Colorado 4:1 (kon.) | St. Louis – Tampa 2:0 (kon.)
Minnesota – Edmonton 4:3 (kon.) | Winnipeg – Los Angeles 1:4 (kon.) | Dallas – Anaheim 4:3 (kon.)
Vancouver – Montreal 5:1 (kon.)
Florida Panthers
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
Colorado Avalanche
Středa 28.10.2015, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

52:35
    Aaron Ekblad míří na trestnou lavici na dvě minuty za nedovolené bránění. Možná poslední šance pro Avs něco se zápasem udělat.

47:51
    Podruhé ve třetí třetině míří na trestnou lavici Francois Beauchemin. Dočká se Vincent Trocheck přesilovkového hattricku?

42:44
    Huberdeau se po křižné nahrávce dostal do zajímavé pozice a byl zastaven nedovoleně. Dvě minuty za podražení pro obránce Avs Francoise Beauchemina.

22:08
    Florida jde do tří! Petrovic vyhodil puk mimo hřiště a nabízí Lavinám 52 sekund dlouhou přesilovku 5 na 3.

21:00
    Třetí přesilovka v zápase pro Colorado. Dave Bolland jde dnes podruhé na trestnou, tentokrát na dvě minuty za sekání.

18:37
    V první formací domácích teď naskočil místo Jágra Jokinen a bylo z toho povedené střídání Panthers, které končí faulem Tanguaye. První přesilovku si tedy zahraje i domácí Florida. Uvidíme, zda do ní naskočí i Jaromír Jágr, který byl před chvílí v péči realizačního týmu.

13:33
    Velký tlak Colorada vyústil v další faul domácích, za krosček si odsedí dvě minuty Petrovic.

10:53
    Duchene zpoza brány vybídl ke skórování Iginlu, kterému na poslední chvíli znemožnil zakončení faulem Bolland. Přesilová hra pro Avalanche.

Michal Muška

Branky a nahrávky: 20. Trocheck (Campbell, Luongo), 43. Trocheck (Kulikov, Campbell), 50. Smith (Jokinen, Trocheck), 55. Campbell (Smith, MacKenzie) – 60. Landeskog (Zadorov)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell, Ekblad – Mitchell, Gudbranson – Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Bjugstad, Jágr – Pirri, Bolland, Smith – Jokinen, MacKenzie, Howden – Brickley, Trocheck, Thornton. Trenér: Gerard Gallant.
    Colorado Avalanche: Berra (Varlamov) – Beauchemin, Johnson – Holden, Barrie – Zadorov, Guenin – Everberg, Duchene, Iginla – Landeskog, MacKinnon, Skille – Tanguay, Söderberg, Comeau – McLeod, Mitchell, Grigorenko. Trenér: Patrick Roy.

Rozhodčí: Furlatt, Kozari – Amell, Racicot