Kladno – HC Litvínov 7:1 (kon.) | Olomouc – Mladá Boleslav 0:5 (kon.) | Jihlava – Pardubice 5:3 (kon.)
Kometa Brno – Mountfield HK 1:3 (kon.) | HC Plzeň – Č. Budějovice 5:2 (kon.) | K. Vary – Sparta 2:4 (kon.)
Vítkovice – Třinec 3:2 (2:1 po s.n.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (0:2, 2:1, 0:1)
HC Sparta Praha
Sobota 31.10.2015, 17:00 • KV Arena, Karlovy Vary • DHL Extraliga juniorů • 18. kolo

Pro dnešní zápas se s Vámi loučí Pavel Pelčák. (19:13:17)

Ve třetí třetině se hrál velmi vyrovnanější hokej než v prvních dvou třetinách. Domácí celek předvedl kvalitní hokej na ledě, ale na lepší celek z Prahy to nestačilo. Hostující si po lepším výkonu na ledě odváží tři body a prodlužuje svojí vítěznou sérii na číslo osm.

59:45
    Lukáš Lojka (SPA) vyloučen na dvě minuty.

58:52
    Karlovým Varům dělá problém se dostat přes střední pásmo.

58:29
    Domácí požádali o oddechový čas.

58:09
    Sparta si dnešní zápas už jen hlídá a nevyvíjí tlak na branku domácích.

56:52
    Celou dobu se hraje před brankářem Pírsem, ten všechny střely s přehledem vyráží.

55:42
    Další příležitosti pro domácí celek, ke vstřelení gólu však chybí i trochu štěstí.

54:40
    Domácí se snaží zápas otočit. Hosté si však hrají svojí hru a nepouštějí domácí do svého obranného pásma.

53:42
    David Pírs nyní předvedl vynikající zákrok, když vychytal střelu která letěla do prázdné brány.

53:18
    Karlovy Vary se znovu usazují v útočném pásmu.

52:43
    Jakub Frček předvedl skvělý zákrok při samostatném úniku hostů.

52:07
    Domácí se znovu snaží prosadit u brankáře Pírse, který nezvedl betony a dorážku za svá záda nepustil .

51:16
    Hostující hráč je bez hole, ale domácím se nedaří zakončit.

50:45
    Karlovarští v přesilové hře nejsou puštěni k větší příležitosti zakončit.

49:56
    Oba hráči byli vyloučeni do konce utkání. Jan Havel (SPA) na dvě minuty za sekání a do konce utkání za hrubost. Adam Rulík (KVA) do konce utkání za hrubost.

49:56
    Na ledě se nyní strhla bitka mezi Adamem Rulíkem a Janem Havlem.

48:58
    Do samostatného úniku se dostal Milan Davídek, který střelou zasáhl brankáře Pírse.

Pavel Pelčák

Branky a nahrávky: 30. Zikmund, 31. Vrána (Dudek, Davídek) – 3. Kulda (Jandus, Lojka), 16. Havel (Procházka, Pulkrab), 29. Havel (Procházka, Knobloch), 45. Pulkrab (Procházka, Zeleňák)

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Harakal) – Rulík (C), Weinhold, Dudek, Vodička, Pajk, Beer – Beránek, Zikmund, Hauzr, Čejka, Vrána, Davídek, Nguyen, Babka, Svoboda, Procházka, Hendrych.
    HC Sparta Praha: Pírs (Chour) – M. Jandus , Knobloch (C), Bednárik, Kadeřávek, Duben, Zeleňák – Krátký, T. Jandus, Michnáč, Lojka, Havel, Klindera, Györi, Kulda, Pulkrab, Hozák, Sladkovský, Procházka

Rozhodčí: Zubzanda – Brejcha, Suchánek