SK Karviná – Technika Brno 3:4 (po pr.) | Řisuty – Trutnov 5:2 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 1:0 (kon.)
Vrchlabí – Klášterec nO 6:3 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 3:2 (kon.) | Břeclav – Mor. Budějovice 1:8 (kon.)
Kopřivnice – Opava 5:3 (kon.) | Frýdek-M. – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Poruba 2011 – Vsetín 5:4 (po pr.)
Bílina – Klatovy 5:7 (kon.) | Žďár n/S – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Sokolov – Kolín 1:4 (kon.)
Děčín – Havlíčkův Brod 2:3 (1:2 po s.n.) | Tábor – Písek 7:1 (kon.) | Kobra – Pelhřimov 6:5 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
HC Kobra Praha
6:5 (1:0, 4:3, 0:2 - 0:0)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 31.10.2015, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 2. liga skupina Západ • 12. kolo

Je za námi až nečekaně dramatické utkání. Po klidné první třetině přišla velmi divoká druhá část, kde se hrálo pomalu více času v nevyrovnaném počtu hráčů na ledě. Kobra si v ní vytvořila pohodlný náskok 5:1, který ale ještě v téže třetině Lední Medvědi snížili na rozdíl dvou branek.

Chuť vyrovnat neopustila Medvědy ani ve třetí části. Medvědi hráli powerplay, při které domácí Kučera netrefil odkrytou klec. Toto zaváhání potrestal hostující Kasalý, který půl minuty před koncem vyrovnal.

Prodloužení rozhodnutí utkání nepřineslo, na řadu tak přišly samostatné nájezdy, ve kterých byl dvakrát úspěšný Dominik Šteiner a bonusový bod tak zůstává Kobře. (20:51:54)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Kobra Praha.
    Vítězný nájezd proměnil DOMINIK ŠTEINER.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení branka nepadla, ikdyž bylo k vidění pár šancí. Po rychlé úpravě ledu budou následovat samostatné nájezdy, které již vítěze určit musí.

65:00
    Prodloužení skončilo.

61:13
    Hostující brankář se již zvedl a bude se pokračovat.

61:13
    Černý zůstává ležet v bráně po průjezdu jednoho z útočníků brankovištěm.

60:01

Medvědi dokázali půl minuty před koncem vyrovnat a posouvají tak utkání do prodloužení.

60:00

Šimon Sýkora

Branky a nahrávky: 7. Jakeš (Novák, Verbík), 26. Šteiner (Borovanský), 34. Borovanský (Jakeš, Kulich), 35. Jedlička, 36. Vlach (Hanták, Hampl), rozh. náj. Šteiner – 28. Wasserbauer (Hadrava), 37. Adam (Vysloužil), 37. Mart. Hadrava (Marek Hadrava), 45. Baldwin (Vylíčil), 60. Kasalý (Bezděk, Šaur)