Buffalo – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (kon.)
Carolina – Colorado 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:3 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 5:4 (kon.) | Calgary – Montreal 2:6 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:4 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 5:3 (kon.) | Los Angeles – Nashville 4:3 (po pr.)
po s.n. (2:1)
New Jersey Devils
3:2 (2:0, 0:2, 0:0 - 0:0)
New York Islanders
Sobota 31.10.2015, 18:05 • Prudential Center, Newark • NHL

Já vám děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek dne. (20:46:28)

Československá stopa v utkání:
    Jaroslav Halák (NYI) 60 minut, 15 zákroků, 89%
    Marek Židlický (NYI) 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:57

1. Bobby Farnham (NJD) 1+1, čas na ledě 7:54
    2. Frans Nielsen (NYI) 1+0, čas na ledě 20:17
    3. John Moore (NJD) 1+0, čas na ledě 16:59

Samostatné nájezdy nakonec dopadly lépe pro Devils. Domácí si tak připisují plný počet bodů z tohoto utkání. První třetinu vyhráli díky brankám Moorea a Farnhama domácí, ale hostům se povedlo ve druhé třetině vyrovnat. Trefil se Lee a Nielsen. Třetí třetina a prodloužení nám branky nenabídly, a tak se rozhodovalo v nájezdech, kde byli šťastnější domácí.

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Autorem vítězné branky je MIKE CAMMALLERI.
    Mike CAMMALLERI - rozhodující nájezd

4. série
    2:1
    Mike Cammalleri provedl svůj nájezd skvěle. Bekhendem poslal puk mezi nohy brankáře!

4. série
    1:1
    Josh Bailey také překonal Schneidera, ale trefil jen tyč.

3. série
    1:1
    Lee Stempniak Hálaka již překonal, ale bekhendem trefil jen břevno!

3. série
    1:1
    Call Clutterbuck neprostřelil Schneidera po zemi.

2. série
    1:1
    Jacob Josefson svůj nájezd zakončil krásnou kličkou a vyrovnává!

2. série
    0:1
    Kyle Okposo provedl bekhend, ale Schneider jej skvěle vybruslil.

1. série
    0:1
    Adam Henrique se rozjel rychle, ale svižnou střelou se mu nepovedlo skórovat.

1. série
    0:1
    Frans Nielsen se štěstím překonává Schneidera!

Samostatné nájezdy začínají.

A nakonec ani prodloužení nerozhodlo, ačkoliv byly šance na obou stranách. Prudential Center uvidí nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

David Panuška

Branky a nahrávky: 3. Moore (Stempniak, Farnham), 15. Farnham (Gionta, Severson), rozh. náj. Cammalleri – 22. Lee (Židlický, Leddy), 31. Nielsen (Strait)