Barcelona – BATE 3:0 (kon.) | AS Řím – Leverkusen 3:2 (kon.) | Bayern – Arsenal 5:1 (kon.)
Olympiakos – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Porto 1:3 (kon.) | Chelsea – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Lyon – Zenit 0:2 (kon.) | Gent – Valencia 1:0 (kon.)
Maccabi Tel Aviv
1:3 (0:1)
FC Porto
Středa 04.11.2015, 20:45 • Sammy Ofer Stadium • Liga mistrů • Skupina G

89
    Střídání v týmu FC Porto: ze hřiště odchází André André, přichází Giannelli Imbula Wanga.

82
    Střídání v týmu Maccabi Tel-Aviv FC: ze hřiště odchází Don Peretz, přichází Nosa Igiebor.

76
    Tello dnes předvedl výborný výkon, nejprve gól vstřelil a pak i přihrál na třetí branku Porta a právě opouští hrací plochu. Na hřiště místo něj přichází Varela.

62
    Na hrací plochu přichází Herrera, místo na trávníku mu přenechává Evandro.

46
    Domácí tým udělal do druhého poločasu hned dvě změny v sestavě: do druhé půle utkání už nenastoupil Vermouth a Ben Harush, místo nich přišel Mitrović a Ben Basat.

Lucie Rapantová

Branky: 75. Zahavi (pen.) – 19. Tello (André), 50. André (Pereira), 72. Layún (Tello)

Karty:   42. Ben Harush (MTA), 88. Ben Haim II (MTA) – 74. Pereira (PRT)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 5:8. Střely mimo: 4:6. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 13:11.
    Maccabi Tel Aviv: Rajković – Tibi, C. García, Ben Haim, Ben Harush (46. Ben Basat) – Vermouth (46. Mitrović), Alberman, Peretz (82. Igiebor) – Ben Haim II, Zahavi (C), Avraham Rikan.
    Náhradníci: Lifshitz – Shpungin, Miha, Azulay, Mitrović, Igiebor, Ben Basat.

FC Porto: Casillas – Pereira, Martins Indi, Marcano, Layún – D. Pereira, Goebel Evandro (62. H Herrera), Neves (C) – Tello (76. Varela), Aboubakar, André (89. Imbula Wanga).
    Náhradníci: Helton – H Herrera, Imbula Wanga, Varela, Corona, Bueno, Silva.

Rozhodčí: Sidiropoulo – Efthimiadis, Kostaras