Barcelona – BATE 3:0 (kon.) | AS Řím – Leverkusen 3:2 (kon.) | Bayern – Arsenal 5:1 (kon.)
Olympiakos – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Porto 1:3 (kon.) | Chelsea – Dynamo Kyjev 2:1 (kon.)
Lyon – Zenit 0:2 (kon.) | Gent – Valencia 1:0 (kon.)
KAA Gent
1:0 (0:0)
Valencia CF
Středa 04.11.2015, 20:45 • Ghelamco Arena (kapacita: 20 000) • Liga mistrů • Skupina H

Tímto se s vámi loučím a budu se na vás těšit u některého z dalších onlajnů. (22:43:22)

V tomto utkání zvítězil zaslouženě domácí Gent, který se od prvních minut více tlačil před bránou a byl aktivnější. Ovšem šance nedokázal využít, a tak přišla na řadu penalta, která rozhodla o osudu duelu. Naopak Valencia neukázal téměř nic a začala hrát až v posledních minutách zápasu, což bylo pozdě.
    V hledišti Ghelamco Areny propukla obrovská radost.

90+5

90+5
    Valencia stupňuje tlak, ovšem moc času jí už nezbývá. S touto hrou měla přijít o hodně dříve.

90+4
    V poslední minutě vytáhl zákrok proti centru domácí brankář, který míč vyrazil na soupeře, jehož střelecký pokus je zastavený bránícím hráčem na malém vápně!

90+3
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Brecht Dejaeghere, přichází Kalifa Coulibaly.

90+2
    Na zeleném pažitu zůstal sedět Dejaeghere, a tak je hra přerušená. Domácí hráč bude muset ještě střídat.

90+1
    Belgický tým hraje s míčem daleko od vlastní branky, kde u lajny šetří cenné vteřinky.

90
    K postranní čáře přichází čtvrtý sudí, jenž na tabulce ukazuje, že se bude hrát o čtyři minuty déle. Na to domácí publikum reaguje pískotem.
    90. Gent dělí jen několik sekund od vítězství nad Valencií.

89
    Centry Valencie lítají do vápna, kde je sbírají bránící hráči. Ti poslední centr odvrátili k soupeři, který se vyhnal až k půlící čáře.

88
    Základní hrací doba se blíží ke svému konci a Valencii už moc času nezbývá. Naopak Gent už se těší na konečný hvizd a jeho fanoušci prozpěvují vítězné chorály.

86
    Centr z přímého kopu byl odvrácený, jenže balón se do pokutového území vrátil. Ovšem střela Depoitrei byl odvrácený na další roh.

85
    Žlutou kartu dostává Enzo Pérez (Valencia CF), jenž u brankové čáry fauloval soupeře. A je tu zkrácený roh pro domácí.

85
    Střídání Raman nepřijmu a rozčiloval se na hlavního trenéra, že ho stáhl ze hry. Ten mu ukazuje, že to byl třetí zákrok, jenž mohl být oceněný kartou.

84
    Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Benito Raman, přichází Rafinha.

83
    Raman se dopustil dalšího faulu a může být rád, že hlavní sudí mu neukázal druhou žlutou kartu v zápase a jen mu domluvil.

82
    Hra se rychle přesunula před druhou z branek, kde malou domu přihrál slabě Santos, a tak se z branky před dotírajícím Ramanem musel vydat hostující gólman. Ten byl u míč opravdu za pět minut dvanáct.

Michal Luxa

Branky: 49. Kums (pen.)

Karty:   73. Raman (GNT) – 30. Feghouli (VAL), 61. Mustafi (VAL), 72. A. Gomes (VAL), 85. E. Pérez (VAL)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 5:2. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:12.
    KAA Gent: Sels – Asare, S. Mitrović, Nielsen – Foket, Renato Neto, Kums (C), Saief (55. Raman, 84. Rafinha) – Milicievic, Depoitre, Dejaeghere (90+3. Coulibaly).
    Náhradníci: Vandenbussche – Rafinha, E. Johansson, Coulibaly, Poletanović, Raman, Simon.

Valencia CF: Doménech – Barragán, Santos, Mustafi, Gayá – Fuego – Feghouli (70. Cancelo), Parejo (C), E. Pérez, Mina (46. Piatti) – Alcácer.
    Náhradníci: Y. Rodríguez – Cancelo, Vezo, Danilo, A. Gomes, Piatti, de Paul.

Rozhodčí: Daniele Orsato – Lorenzo Manganelli, Riccardo Di Fiore (všichni Itálie)