Vsetín – Frýdek-M. 2:6 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 1:0 (kon.) | Opava – Břeclav 3:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Vrchlabí 4:8 (kon.) | Písek – Kobra 8:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:11 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 2:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 10:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SK Karviná 8:3 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:5 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:2 (kon.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
4:8 (1:2, 2:2, 1:4)
HC Stadion Vrchlabí
Středa 04.11.2015, 18:002. liga skupina Západ • 13. kolo

Ve třetí třetině rozhodlo Vrchlabí o konečném vítězství rychlým nástupem a čtyřmi slepenými brankami. To je dnes ode mě vše, díky za pozornost a někdy příště napočtenou. (20:15:31)

59:34
    Baldwin v úniku dva na jednoho našel Votápka, ale Jelínek již více puků do své sítě nepustí.

58:49
    Utkání se již dohrává...

58:09
    Bittner sahal po hattricku, Černý je proti.

56:30
    Lukáš Hort byl na konci slibné kombinace, jeho pokus končí v náručí hostujícího brankáře.

55:58
    Na druhé straně mohl pohnout stavem utkání Tomáš Šťastný, Černý si připisuje úspěšný zákrok.

55:38
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Baldwin zatáhl puk do pásma a celou akci dokončil Miroslav KOPIC. Asistence Charles Baldwin.

55:10
    Beneš na nic nečekal a mezi kruhy vypálil, hostující brankář jeho pokus kryje.

54:00
    Domácí se snaží o kosmetickou úpravu skóre, hostující obrana je proti.

52:52
    Vrchlabí kontroluje hru a dá se říct, že zbylých sedm minut se odehraje spíše z povinnosti.

52:13

52:03
    Tečovaná střela lehce minula Jelinkovu branku.

51:33
    Martin Vysloužil netrefil skákající puk ideálně, ten se stal kořistí Jelínka.

51:10
    Hosté opět vyhazují, dvojnásobná přesilovka se krátí.

50:38
    Pelhřimov má problémy v útočné třetině.

49:47
    Hosté opět vyhazují a Šťastný se hned dostal do šance, Černý kryje.

48:45
    Patrik Urban, ač tísněn, sahal v oslabení po dosažení branky, Černý s vypětím všech sil kryje.

48:34
    Hosté vyhazují.

48:20
    Zámek...

48:13
    Tomáš Bláha – Dvě plus dvě minuty za sekání a hrubost.

47:13
    Vrchlabí opět vládne zápasu a hostům k tomuto vývoji stačilo několik málo minut třetí třetiny.

46:10
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Ladislav BITTNER stylově "vítá" Černého v pelhřimovské brance. Asistence Patrik Maďar a Petr Beneš.

Ve stejném čase dochází ke střídání brankářů v pelhřimovském brankovišti, do hry jde Martin Černý.

45:51
    Hodně studená sprcha pro domácí tým. Do prázdné branky uklidil puk Jan Matějka. Asistence Dalibor deCarvalho.

45:15
    Další útok se valil na Svobodu, Matějkův pokus pelhřimovský brankář kryje.

44:36
    To už s domácími vypadá bledě. Mezi kruhy se prosazuje Ladislav BITTNER. Asistence Patrik Urban.

44:16
    Vysoké napadání Vrchlabí znesnadňuje domácím rozehrávku.

42:58
    Vysloužil nadělal svým skrytým pokusem Jelínkovi pořádný kus práce.

42:07
    Nedáš, dostaneš – to platí a platit bude i nadále. Hosté využívají svou šanci, mezi Svobodovy betony se prosadil Patrik URBAN. Asistence Petr Beneš a Martin Filip.

40:45
    Baldwin měl dobrou střeleckou příležitost, ale minul.

40:14
    Martin Hadrava našel ideálně Filipa Kasalého, ten blafákem na Jelínka nevyzrál.

40:01

Lední Medvědi předvedli ve druhé třetině zlepšenou hru a po zásluze dokázali vyrovnat skóre utkání. Další šance domácích ale zůstaly nevyužity, v závěru třetiny udeřili hosté dvěma brankami. Naději vrátil domácímu týmu Baldwin pouhou sekundu před sirénou. Uvidíme, co přinese třetí třetina, která začne cca v 19:40.

40:00

39:59
    Tak to je důležitá branka do šatny. Charles BALDWIN šikovně tečuje mimo dosah Jelínka a třetí třetina má o náboj postaráno. Asistence Miroslav Kopic.

39:42
    Vrchlabí stačilo několik okamžiků a opět kontrolují hosté vývoj utkání.

38:36
    Blafákem se prosazuje Martin FILIP. Asistence Ladislav Bittner.

37:04
    Beneš za kruhy vypálil, Jelínek sice s obtížemi, ale kryje.

36:05
    Domácí nerozehráli, problémy pro Svobodu.

35:12
    Hosté opět vedou. Závar před domácí brankou ukončil střelou z velkého úhlu Patrik URBAN. Asistence Patrik Maďar.

34:42
    Kopic s Benešem ujížděli dva na jednoho, selhala souhra domácích útočníků. Na druhé straně se v dobré příležitosti objevil Bláha, Svoboda drží.

31:31
    Tečovaná střela nadělala Svobodovi nemálo práce.

30:46
    Wasserbauer tvrdě pálí od modré, Jelínek kryje.

29:47

29:37
    Domácí vyhazují.

29:05
    Domácí se zatím úspěšně brání.

28:52
    Klement za modrou vypálil, Svoboda kryje.

28:00

27:47
    Podražení a dvě minuty pro Jiřího Kubáta.

27:38
    Martin Hadrava v dobré pozici trefil Jelínkův beton.

26:44
    Pelhřimov každopádně vstoupil do druhé třetiny aktivněji a i nyní aktivita domácích nese své ovoce.

25:36
    Vylíčil se hnal do šance, obránce Vrchlabí v pádu včas zasáhl.

24:31
    Další pokus o zteč hostující brány končí neúspěchem.

23:14
    Svoboda vychytal Filipa ve vyložené šanci.

22:23
    Střela mezi betony se Vylíčilovi nepovedla.

Trestné střílení pro Pelhřimov – pojede ADAM VYLÍČIL!

22:00

21:02
    Tentokrát se hosté osvobozují.

20:47
    MARTIN HADRAVA z velkého úhlu volil něco mezi střelou a přihrávkou, jeho střela končí v síti. Bez asistence.

20:33
    Zámek...

20:18
    Adamovu šanci Jelínek kryje.

20:01

Současně se sirénou si vysloužil dvě minuty hostující Dalibor deCarvalho za krosček, na začátku druhé třetiny tedy uvidíme dvojnásobnou přesilovku domácích.

Je za námi úvodních dvacet minut zápasu, který sice přinesl domácímu týmu rychlé vedení, ale i hosté s první brankou dlouho neotáleli. Nakonec Vrchlabí skóre otočilo a vede po prvních dvaceti minutách o jednu branku. Další třetina začne cca v 18:51.

20:00

19:24
    Filip Kasalý si chytře nabruslil před branku Vrchlabí, jeho pokus brankář kryje.

19:07
    Petr Beneš dvě minuty za nedovolené bránění.