Vsetín – Frýdek-M. 2:6 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 1:0 (kon.) | Opava – Břeclav 3:4 (kon.)
Mor. Budějovice – Val. Meziříčí 7:1 (kon.) | Jablonec n/N – Sokolov 6:2 (kon.) | Klášterec nO – Žďár n/S 1:4 (kon.)
Pelhřimov – Vrchlabí 4:8 (kon.) | Písek – Kobra 8:5 (kon.) | Jindř. Hradec – Tábor 4:11 (kon.)
Havlíčkův Brod – Nymburk 2:3 (kon.) | Klatovy – Děčín 10:1 (kon.) | Trutnov – Bílina 3:2 (po pr.)
Nový Jičín – SK Karviná 8:3 (kon.) | Technika Brno – Poruba 2011 4:5 (kon.) | Kolín – Řisuty 4:2 (kon.)
HC Technika Brno
4:5 (1:3, 1:2, 2:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 04.11.2015, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 16. kolo

46:35
    Další hráč Poruby míří na trestnou lavici. Milan Ovšák (POR) vyhodil kotouč mimo hrací plochu a inkasuje tak dvě minuty.

45:02
    Pozor, hosté jdou do tří! Lavička hostujícího celku si neodpustila poznámky směrem k rozhodčím a ten potrestal Davida Ballnera (POR) dvouminutovým trestem plus desetiminutovým osobním trestem.

44:44
    Možnost pro Techniku. Martin Buček (POR) vyloučen na dvě minuty za sekání.

32:13
    Hosté budou hrát početní výhodu. Vyloučen je kapitán domácích Jan Habrovec (TEC).

26:41
    Početné výhodu si zahrají také hosté. Petr Jurča (TEC) bude sledovat svůj tým v následujících chvílích pouze z trestné lavice, jelikož se provinil hákováním.

25:27
    V momentě kdy už skončila domácím přesilová hra, jim Martin Buček (POR) nabídl další početní výhodu poté, co zahákoval svého soupeře.

23:24
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Lukáš Bednář (POR) inkasuje dvě minuty za krosček.

18:14
    Nepříjemný moment pro domácí. Na ledě zůstává ležet Stehlík po zákroku Jana Chaloupky (POR), který inkasuje dvě trestné minuty. Brněnský forvard následně odchází s bolestivým výrazem ve tváři do kabin.

02:19
    K přízemní střele se dostal Čtvrtníček, jeho pokus ale mezi tři tyče nemířil. Ve stejné chvíli se nedovoleného zákroku dopustil Jan Chaloupka (POR), po jehož faulu se těžce z ledu zvedá právě Čtvrtníček.

Matěj Laža

Branky a nahrávky: 12. Kadlec (Bustin, Stehlík), 26. M. Brzobohatý (P. Brzobohatý, Bustin), 46. Bustin (Benýšek), 55. P. Brzobohatý (Benýšek, M. Brzobohatý) – 1. Kilnar (Ostrčil, Chaloupka), 13. Peslar (Vaněk), 17. Seidler (Bednář), 35. Sedlář, 40. Bednář (Vrána, Seidler)

HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec (C), Vrba, Navrátil, Sedlák, Šidák, Havíř, Strýček – Boček, Jurča, P. Brzobohatý, Čtvrtníček, Stehlík, Benýšek, Látal, Bustin, M. Brzobohatý, Kadlec.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Kubáň (Tihlář) – Slavík, Peslar, Buček, Ovšák, Vajda, Ostrčil, Malý – Stejskal, Seidler, Rimmel, Kilnar, Chaloupka (C), Sedlář, Vrána, Vaněk, Szajter, Gelnar, Bednář, Ballner.

Rozhodčí: Kika – Měkýš, Otáhal