Bohemians 1905 – Mladá Boleslav 2:4 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 1:6 (kon.) | Teplice – Jihlava 1:2 (kon.)
Třinec – Jablonec 0:3 (kon.) | Znojmo – Liberec 4:1 (kon.)
FK Třinec
0:3 (0:2)
FK Jablonec
Neděle 08.11.2015, 13:30 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • Juniorská liga • 16. kolo

89
    Poslední střídání v zápase obstarali Jakub Kuhn a Daniel Dorničák. Mezitím přišel Minařík o míč u rohového praporku.

87
    Počtvrté v utkání střídají Severočeši. Tři minuty před koncem je stažen z trávníku David Breda a pár minutek si připíše Ondřej Šedý.

85
    Rovnou trojité střídání připravili domácí trenéři. Utkání skončilo pro Lukáše Foitzika, Jakuba Kalfase a Davida Martynka. Zahrají si Michal Lanc, Václav Bujok a Jiří Pilch.

81
    Rozběhla se poslední desetiminutovka utkání a Jablonec potřetí v zápase střídá. Lukáše Nováka nahradí na hřišti Sebastian Munzar.

72
    Breda prostrčil mezi dvěma obránci míč na Kuhna, ale také jemu byl odpískán ofsajd. Jablonec znovu střídá, Tomáše Bulíře nahrazuje Adam Houser.

71
    Jablonec poprvé v zápase střídá. Střelec první branky Milan Palatický je stažen ze hry a v posledních dvaceti minutách ho zastoupí Jiří Žemba.

63
    Ještě před rohem stihli domácí vystřídat. Václava Tomečka nahradil na trávníku Jan Lasota. Martynkův nízký centr odvrátil Breda společně s Novákem.

46
    Domácí mužstvo reaguje na nepříznivý vývoj prvním střídáním. Pavola Zimku nahradil na trávníku Jakub Puczok. Na začátku se ale Třinec musí bránit, Šenk odkopává.