Omsk – Jokerit 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Minsk – Záhřeb 1:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
5:3 (3:0, 2:1, 0:2)
HC Slovan Bratislava
Úterý 10.11.2015, 17:00 • Konovalenko Sports Palace • KHL

To je pro tuto chvíli z mé strany vše. Ale budu se na Vás opět těšit již dnes v noci, a sice při online přenosu z utkání kanadsko-americké NHL mezi týmy New York Rangers a Carolina Hurricanes, které startuje v 1 hodinu ráno. Příjemný večer! (19:34:00)

Je za námi zápas kontinentální hokejové ligy, ve kterém Torpedo Nižnij Novgorod dokázalo porazit HC Slovan Bratislava. Domácím dokonale vyšla první třetina, kterou vyhráli 3:0. Ve druhé periodě průběh hry změnil. Po tlaku Slovanu, který trval téměř celou druhou třetinu, a následném snížení, inkasovali hosté dva góly. Ve třetí třetině se pokusili s výsledkem ještě něco udělat, ale dokázali vstřelit pouze dvě branky záslohou Roka Tičara a Cama Barkera. Díky nepovedené první třetině tak slovenský tým prohrál utkání v poměru 5:3.

59:45
    Barkerova střela končí vedle a už se nic nestane.

59:20
    Domácí hráč v pádu vyhazuje.

58:30
    Slovan po velkém boji dokázal uhájit pásmo a ještě měl velikou šanci Viedenský, ale z pozice mezi kruhy selhal.

57:52
    Sopin z útočné modré čáry míjí odkrytou klec.

57:30
    Slovan hraje v šesti. Garnett na střídačce.

57:30
    Oddechový čas pro domácí.

57:30
    Domácí brankář přikryl puk, který se odrážel před bránu a vhazovat se bude v obranném pásmu Torpeda.

56:10
    Do konce třetí třetiny zbývají necelé 4 minuty. Udrží Novgorod vedení a dotáhne zápas do vítězného konce?
    55:31 Cam BARKER - 5:3

55:31
    Slovan právě vstřelil branku!
    A už je to pouze od dva góly. Tým z Bratislavy bleskově využívá přesilovou hru. Lukáš Kašpar nahrál z pravé strany na modrou čáru na CAMA BARKERA a ten nádhernou střelou vymetá pavučiny z pravého horního rohu Proskurjakovovy brány. Asistence: Lukáš Kašpar, Václav Nedorost.

55:12
    Za krosček si jde odpočinout Maxim Osipov.

Ladislav Nagy se natlačil před bránu, ale byl faulovaný. Šance pro Slovan na další snížení.

54:20
    Garnett rychle rozehrává. Bratislavě už moc času nezbývá.

53:50
    Francis Paré se šikovně vyhnul obránci a pronikl do pásma, ale akci poté zhatil nepřesnou nahrávkou.

53:15
    Vhazování ve středovém kruhu.

52:55
    Slovan přichází o pásmo a další útočnou akci zakládá Luža.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 7. Daugavinš (Galuzin), 11. Sopin (Daugavinš, Sjomin), 16. Kosticyn (Ashton, Aljajev), 34. Daugavinš (Aljajev), 40. Ashton (Kosticyn, Osipov) – 25. Viedenský, 46. Tičar (Barker, Jeglič), 56. Barker (Kašpar, Nedorost)

Torpedo Nižnij Novgorod: Proskurjakov (Birjukov) – Chomickij, Budkin, Jegoršev, Aljajev, Osipov, Kondratěv, Šulenin – Šurakov, Iljin, Ruděnkov – Sopin, Sjomin, Daugavinš – Videll, Ashton, Kosticyn – Schütz, Frolov, Kuljomin
    HC Slovan Bratislava: Garnett (Brust) – Mihálik, Barker, Sersen, Luža, Švarný, Starosta, Kozák – Paré, Nedorost, Kašpar – Viedenský, Surový, Bartovič – Jeglič, Tičar, Nagy – Skalický, Šťastný, Lušňák

Rozhodčí: Zacharov, Cyplakov – Nestěrov, Golovljov