Omsk – Jokerit 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Minsk – Záhřeb 1:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
5:2 (0:2, 4:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Úterý 10.11.2015, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Ode mne je to pro tuto chvíli již vše, přeji Vám krásný zbytek dnešního odpoledne. Nashledanou. (17:33:05)

Zblokované střely: 11 – 12

Domácí hokejisté ve třetí třetině ještě přidali jednu branku, o kterou se postaral Nikita Trjamkin a jenž musel zpětně posoudit videorozhodčí. Výhrou 5:2 pro Jekatěrinburg tak skončil dnešní duel a domácí si díky ní a zisku tří bodů upevnili druhou příčku na Východě.

59:41
    Ještě jednou si hostující brankář sáhne na kotouč v tomto zápase, to když raději přikryl puk před dojíždějící dvojicí domácích hokejistů.

59:10
    Územní výhodu krátce po vhazování chtěl využít střelou jeden z domácích hráčů, na Danilišina v brance Čeljabinsku ale nevyzrál.

59:02
    Domácí hráči ještě v závěru zápasu vybojovali útočné pásmo.

58:00
    Do konce třetí třetiny a zdá se, že i celého utkání, zbývají poslední dvě minuty.

57:40
    A ani teď se hráčům v červeném dlouhý pas napříč kluzištěm příliš nevydařil. Další zakázané uvolnění a následné buly před Ustinským.

57:20
    Tentokrát se rozehrávka domácím hráčům příliš nepovedla a po odpískaném icingu se hra přesune před jejich branku.

56:57
    Timašov nabral rychlost na levé straně hřiště a svůj nájezd do branky zakončil střelou z levého kruhu, která skončila na hrudi brankáře Danilišina.

56:33

56:10
    Hosté se až nyní usadili v útočné třetině, domácí však rychle získali puk a vyhodili jej až k Danilišinovi.

55:15
    Andrej Popov to zkusil individuálně a nebyl to špatný průnik od hostujícího hráče, jen to zakončení, kdyby bylo přesnější. Rána z levého kruhu totiž zamířila vedle branky domácího týmu.

54:55
    Hostům se ale zatím příliš nedaří v této početní převaze a jsou to naopak domácí hráči, kteří se tlačí k brance soupeře.

54:33
    Tak ještě jedna přesilová hra pro hosty v samotném závěru utkání. za vražení na hrazení vyloučen Dmitrij Megalinskij (JEK).

54:21
    Kotouč v držení hostujících hráčů, ti však musí začít se založeném útoku až za vlastní brankou.

53:20
    Utkání se pomalu dohrává. Domácí nikam nespěchají, s třígólovým náskokem v zádech ani nemají příliš důvodů, a hosté se zdá, že již rezignovali.

Daniel Kubelka

Branky a nahrávky: 21. Golyšev (Simakov), 30. Pankov (Garejev), 34. Golyšev (Žuravljov, Torčeňuk), 35. Torčeňuk (Simakov, Trjamkin), 44. Trjamkin (Torčeňuk, Golyšev) – 9. Osnovin (Růžička), 11. Glinkin (Novák, Pervyšin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Kovář (11. Ustinskij) – Kivistö, Megalinskij, Timašov, Vasilevskij, Gusev, Trjamkin, Žuravljov, Turbin – Golyšev, Roman, Simakov – Garejev, Torčenjuk, Pankov – Dostojnov, Koukal, Elo – V. Popov, Alexejev, Dubrovskij.
    Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (41. Danilišin) – Borodkin, Quint, Martynov, Chlystov, Pervyšin, Novák, Petrov, Klimontov – Čistov, Osnovin, Jakuceňa – Glinkin, Pestunov, A. Popov – Koriněvskij, Peňkovskij, Růžička – Gubarev, Rybakov, Kokujov.

Rozhodčí: Gašilov, Kuljov – Šalagin, Šišlo

Diváci: 4.600