Bosna – Anglie 0:0 (kon.) | Kypr – Turecko 0:3 (kon.) | Řecko – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Rusko – Faerské ostrovy 2:0 (kon.) | Česko – Belgie 1:0 (kon.) | Portugalsko – Albánie 4:0 (kon.)
Nizozemsko – Bělorusko 1:0 (kon.) | Španělsko – Gruzie 5:0 (kon.) | Izrael – Maďarsko 3:0 (kon.)
Francie – Sev. Irsko 1:0 (kon.)
Kypr
0:3 (0:1)
Turecko
Čtvrtek 12.11.2015, 13:30Kvalifikace ME U21 • Skupina 8

Zápas končí očekávaným vítězství Turecka, poměrně jasně dnes svého soupeře přehrálo s výsledkem 3:0. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (15:22:52)

90+2

90+1
    Turecko ještě zahrávalo dva rohové kopy krátce po sobě, avšak ani jeden se jim nepodařilo využít.

88
    Do konce utkání už zbývá opravdu jen pár minut, zápas se už spíše jen dohrává.

83
    Orkan Çinar se dostal do zakončení, jeho střela ale byla nepřesná a bránu nakonec vůbec netrefil.

76
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Enes Ünal, přichází Oğulcan Çağlayan.

75
    Na druhé straně se snažil o odpověď Makris, ale turecký brankář ho vychytal.

72
    Bilal Başaçıkoğlu se dostal do výborné pozice, avšak bránu ve finální fázi netrefil!

71
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Kastanos, přichází Katelaris.

70
    Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Cenk Şahin, přichází Orkan Çinar.

67
    Turecko právě vstřelilo branku!
    Zdá se, že je definitivně rozhodnuto, Turecko přidává třetí branku. Avšak ne tak úplně, MOUKTARIS si totiž vstřelil vlastní branku.

64
    Žlutou kartu dostává Çağlar Söyüncü (Turecko).

63
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Panayiotou, přichází Pachipis.

59
    Druhý poločas je zatím v roli Turků, ti poměrně jasně vedou i ve statistice držení míče, 38 % – 62 %.

58
    Turecko zahrávalo rohový kop, poté i standardní situaci po faulu, avšak šanci si nevytvořili.

54
    Makis se snažil ihned zareagovat, avšak v jeho akci ho zastavil ofsajd.

53
    Uběhlo necelých deset minut ve druhém poločase a Turecko se dostává do dvoubrankového vedení poté, co se prosadil po Kahveciho přihrávce KAAN AYHAN – 0:2!