Motor ČB – Přerov | 1:2 (kon.) | | | Šumperk – Kladno | 1:6 (kon.) | | | Ústí n/L – Benátky n/J | 6:3 (kon.) |
Litoměřice – Prostějov | 5:2 (kon.) | | | Havířov – Slavia | 5:3 (kon.) | | | Jihlava – Kadaň | 7:5 (kon.) |
Most – Třebíč | 2:6 (kon.) |
Pittsburgh – Columbus | 1:2 (kon.) | | | Washington – Calgary | 2:3 (po pr.) | | | Detroit – San Jose | 2:3 (kon.) |
Anaheim – NY Islanders | 1:4 (kon.) | | | Ottawa – NY Rangers | 1:2 (1:2 po s.n.) |
Omsk – Chabarovsk | 3:0 (kon.) | | | Barys – Vladivostok | 4:3 (kon.) | | | Jekatěrinburg – Jokerit | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Chanty-Mansijsk – Riga | 2:1 (kon.) | | | Minsk – Dynamo Moskva | 1:2 (kon.) | | | N.Novgorod – Viťaz | 3:1 (kon.) |
Záhřeb – Čerepovec | 4:2 (kon.) | | | HC Slovan – CSKA Moskva | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Opava – Nový Jičín | 4:3 (kon.) | | | Mor. Budějovice – SHK Hodonín | 6:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vsetín | 3:4 (kon.) |
Břeclav – Technika Brno | 2:3 (po pr.) | | | Kopřivnice – SK Karviná | 18:5 (kon.) | | | Frýdek-M. – Poruba 2011 | 12:3 (kon.) |
Klášterec nO – Kolín | 4:6 (kon.) | | | Písek – Žďár n/S | 0:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Kobra | 6:3 (kon.) |
Klatovy – Tábor | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Bílina – Děčín | 1:4 (kon.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 6:3 (kon.) |
Pelhřimov – Sokolov | 7:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Vrchlabí | 2:5 (kon.) | | | Trutnov – Nymburk | 3:2 (kon.) |
Mountfield HK – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Jihlava | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 9:6 (kon.) |
Třinec – Olomouc | 8:2 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 2:1 (kon.) | | | Pardubice – HC Plzeň | 1:6 (kon.) |
Liberec – Kometa Brno | 1:10 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 5:4 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 2:3 (kon.) |
Opava – Vsetín | 3:5 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mladá Boleslav | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Č. Budějovice – HC Litvínov | 4:5 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 10:6 (kon.) | | | Vítkovice – Olomouc | 2:4 (kon.) |
K. Vary – HC Plzeň | 1:6 (kon.) | | | Kometa Brno – Pardubice | 6:3 (kon.) | | | Slavia – Chomutov | 6:1 (kon.) |
Liberec – Letňany | 3:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Jihlava | 3:1 (kon.) | | | Třinec – Poruba | 6:0 (kon.) |
Slavia – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 2:4 (kon.) |
Třemošná – Kobra | 1:3 (kon.) |
Č. Krumlov – Veselí nLuž. | 4:1 (kon.) | | | Mar.Lázně – Vřesová | 7:4 (kon.) | | | Hvězda Praha – Lomnice n/P | 7:2 (kon.) |
Cheb – Trstěnice | 11:9 (kon.) | | | HC Turnov – Č. Lípa | 11:2 (kon.) | | | Litomyšl – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Strakonice – Soběslav | 4:1 (kon.) | | | Milevsko – Radomyšl | 3:2 (kon.) | | | Kroměříž – Blansko | 9:2 (kon.) |
Velká Bíteš – Uh.Ostroh | 2:1 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 4:11 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Šternberk | 3:0 (kon.) |
Studénka – Krnov | 11:1 (kon.) | | | H. Benešov – Orlová | 3:5 (kon.) | | | Nejdek – Třemošná | 2:1 (kon.) |
HC Rokycany – Klatovy | 11:3 (kon.) | | | Roudnice – Letňany | 2:2 (kon.) | | | Lev Benešov – Poděbrady | 7:8 (0:1 po s.n.) |
Vel. Meziříčí – Uh.Brod | 6:2 (kon.) | | | Králův Dvůr – Vlašim | 4:3 (kon.) | | | Mělník – Slaný | 1:0 (kon.) |
David Servis – Hluboká n.V. | 7:2 (kon.) | | | Kaznějov – Chotíkov | 4:7 (kon.) | | | Jesenice – Černošice | 3:5 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Rakovník | 0:5 (kont.) | | | Olympik – Žižkov Praha | 6:11 (kon.) |
MAC Budapešť – Znojmo | 3:5 (kon.) |
HC Lovosice – Roudnice | 12:5 (kon.) |
konec
HC Dinamo Minsk
1:2
(0:1, 0:0, 1:1)
Dynamo Moskva
22:05
|
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Galimov.
|
|
15:38
|
Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Karpov.
|
|
01:47
|
Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Szczechura.
|
Branky a nahrávky:
56. Drozd (Bailen) – 8. Višněvskij (Robinson, Kajgorodov), 59. Brjukvin (Pestuško)
Rozhodčí: Bondar, Kyseljov – Palei, Raming
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dinamo Minsk:
Milčakov (Lalande) – Nogačjov, Bailen, Lisovec, Šinkevič (A), Znacharenko, Gunderson, Usenko – Vesce, Ellison, Kaljužnij (C) – Stěpanov, Szczechura, Cheechoo (A) – Gavrus, Drozd, Matěruchin – Buinickij, Kolcov, Pavlovič
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Hietanen, Nikulin, Mironov, Solovjov, Osipov – Karpov, Cvetkov (A), Karsums – Kokarev, Tarasov (A), Kajgorodov – Pestuško (C), Těreščenko, Brjukvin – Galimov, Filatov, Fjodorov – Volkov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Robinson, Višněvskij, Hietanen, Nikulin, Mironov, Solovjov, Osipov – Karpov, Cvetkov (A), Karsums – Kokarev, Tarasov (A), Kajgorodov – Pestuško (C), Těreščenko, Brjukvin – Galimov, Filatov, Fjodorov – Volkov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Bondar, Kyseljov – Palei, Raming
Diváci:
Martin Penker