Chabarovsk – Novosibirsk 1:2 (1:2 po s.n.) | Vladivostok – Novokuzněck 2:0 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 2:1 (1:0 po s.n.)
Dynamo Moskva – Minsk 4:0 (kon.) | Viťaz – N.Novgorod 3:4 (3:4 po s.n.)
po s.n. (1:2)
Amur Chabarovsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC Sibir Novosibirsk
Pátek 20.11.2015, 10:30 • Platinum Arena Zolotoj, Chabarovsk • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu ze zápasu Kontinentální hokejové ligy, ve kterém Amur Chabarovsk přivítá HK Sibir Novosibirsk. Utkání začíná v 10:30.

AMUR CHABAROVSK

Domácí celek patří dlouhodobě k nejhorším týmům ligy a to zatím potvrzuje i v letošní sezóně. Amur ve dvaatřiceti zápasech vybojoval pouhých 38 bodů a to stačí jen na předposlední, třináctou příčku Východní konference. Největším problémem týmu je střílení branek, kterých Chabarovsk nasázel zatím jen 56 a to je jednoznačně nejhorší počin celé KHL. Aktuálně má Chabarovsk navíc sérii tří proher v řadě, přičemž dvakrát Amur nedokázal skórovat.

HK SIBIR NOVOSIBIRSK

Tým z Novosibirsku je na tom naprosto odlišně než domácí. Díky zisku 60 bodů totiž Sibir vede Černyševovu divizi a také celou Východní konferenci. Po reprezentační přestávce sice Novosibirsk vyhrál pouze dva z pěti utkání a skóre 12:18 není zrovna lichotivé, avšak i přesto dnes budou hosté favority zápasu a budou chtít navázat na včerejší výhru proti stejnému soupeři.

Andrej Meszároš

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Příjemné páteční dopoledne! Vítám vás u on-line přenosu ze zápasu mezi Amurem Chabarovsk a Sibirem Novosibirsk. Včerejší střetnutí těchto celků skončilo vítězstvím hostujícího týmu 0:3. Uvidíme, jak si hráči povedou dnes.

Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Zub, Šulakov, Čerepanov, Kolář, Atjušov, Verjovkin, Kubatov – Skladničenko, Wandell, Tolpeko – Litovčenko, Zohorna, Aliu – Vl.Ušenin, Vj.Ušenin, Li – Pervušin, Gračjov, Fajzullin

HK Sibir Novosibirsk: Bespalov (Salák) – Alexejev, Meszároš, Ignatovič, Vereščagin, Gimajev, Naumov, Menšikov, Mišarin – Kopejkin, Gubin, Šalunov – Žafjarov, Okulov, Jakovlev – Šumakov, Bobrov, Sannikov – Ridderwall, Vorošilo, Vincour

Rozhodčí: Sergej Beljajev, Alexej Vasiljev – Jevgenij Strelcov, Alexej Michel.

Na led nastupuje zahajovací pětice Sibiru. Po ní se na ledovou plochu nahrne zbytek týmu a dojde k představení domácích hráčů. Utkání tedy začne s menším zpožděním.

Platinum Arenou Zolotoj momentálně zní státní hymna Ruské federace. Po ní by už nemělo nic bránit úvodnímu buly střetnutí.

00:01

00:21
    Hosté se hned při první akci zjevili ve výborné příležitosti. Gubin měl dost času i prostoru na levé straně útočného pásma, našel ještě lépe postaveného spoluhráče, ale ten už mířil pouze do přesunujícího se Metsoly.

01:16
    V útočném pásmu se již několik desítek vteřin drží domácí celek. Bespalov však zatím nemusel zasahovat.

01:50
    Stěpan Sannikov se sice hodně snažil dojet kotouč jako první, avšak i přesto je odpískáno zakázané uvolnění Sibiru.

02:25
    Domácí hráči vrací kotouč až k vlastním brankáři. Obrana Sibiru je velmi dobře zformovaná a projít přes střední pásmo není vůbec jednoduchý čin.

03:16
    Ani další pobyt Amuru v útočném pásmu ke střele na Bespalova nedospěl. Hostující gólman je tak zatím naprosto v klidu.

03:57
    Oleg Gubin u vlastní modré čáry vybojoval kotouč a přesunul se okamžitě až do útočného pásma.Podél mantinelu se však nedostal dále než kousek za modrou čáru.

04:23
    Domácí vyhazují kotouč na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Metsolu.

04:58
    Jenže defenzíva Amuru je na začátku dnešního utkání velmi pozorná a i po vhazování se ji rychle podařilo dostat kotouč mimo vlastní pásmo.

05:49
    Tomáš Vincour zachytil chybnou rozehrávku Amuru, okamžitě vystřelil, ale nakonec je vše zbytečné, neboť se kotouč ocitl ve středním pásmu a je tedy pískán ofsajd.

06:13
    Jeden z bratrů Ušeninů se nyní proháčkoval přes dva hráče až ke střele, avšak ta skončila vysoko nad. Následuje komerční přestávka.

06:37
    Kopejkin se snažil napadat až u brány Metsoly, ale obraná dvojice Atjušov-Verjovkin si i přes menší trable poradila a rozehrála puk do středního pásma.

07:22
    Aktivní Vincour měl na holi první gól zápasu, jenže to by musel v tísni mířit přeci jenom o něco lépe než půl metru vedle odkryté části branky.

08:06
    A na druhé straně si několik dobrých šancí vypracoval Amur. Po zakončení Zohorny se k dorážce dostal Skladničenko, nicméně ani on skóre otevřít nedokázal!

08:54
    Chabarovsku se nyní nepodařilo založit útok a je nucen vrátit se až k Metsolovi. Finský brankář měl zatím možná trochu překvapivě méně práce než Bespalov.

10:33
    Sledujeme dlouhou pasáž plnou nepřesností. Ani jednomu z týmů se nedaří proniknu do útočného pásma, natož ohrozit soupeřova gólmana.

11:11
    Důrazný Vorošilo za bránou získal kotouč pro Ridderwalla, který se snažil zadovkou najít spoluhráče před Metsolou, avšak nakonec puk skončil u blokujícího beka Amuru.

11:59
    Ani Amur se momentálně ne a ne dostat k zakončení. Puk se opět vrací až za bránu domácího týmu.

13:05
    Poměrně dlouho se už hraje bez přerušení. Stále pokračuje pasáž bez šancí, neboť obrany celků jsou dnes opravdu velmi pevné.

13:51
    Až teď dochází k přerušení, když Metsola přikryl slabé nahození od mantinelu. Čas na komerční přestávku.

14:22
    Domácím se nyní podařilo zachytit hodně nepřesnou rozehrávku Sibiru, avšak rychlý útok skončil hned po přechodu do útočného pásma.

14:58
    Nahození Jan Kolář se jakožto obránce zničehonic zjevil za obranou Sibiru a natlačil se před Bespalova. Bekhendové zakončení ruský brankář s vypětím všech sil zlikvidoval.

15:53
    Sibir právě vstřelil branku!
    Naprosto fatální rozehrávku teď předvedl domácí obránce! Vitalij Atjušov se snažil dlouhou přihrávkou najít rozjetého spoluhráče, ale místo toho puk už na modré čáře zachytil TOMÁŠ VINCOUR, který se s ničím nerozpakoval a dělovkou ze strany s trochou štěstí prostřelil brankáře Amuru. Bez asistence.
    15:53 Tomáš VINCOUR - 0:1

16:58
    Na druhé straně musel zasahovat Nikita Bespalov. Tvrdá střela však mířila přesně do míst, kde hostující brankář stál.

17:16
    Pohledná kombinace Chabarovsku v útočném pásmu měla být zakončena střelou od modré, ale to by si musel Jan Kolář poradit se zpracováním lehce nepřesné přihrávky.

17:51
    Ani souhra hostujícího celku v útočném pásmu nevedla až k zakončení. Kotouč mizí ve středním pásmu.

18:27
    Maxim Šalunov se trochu naivně snažil proniknou přes obránce hlouběji do útočného pásma. Kotouč končí opět v neutrální zóně mezi modrými čarami.

19:04
    Na začátku poslední minuty první třetiny se před Metsolu tlačil Sannikov. K zakončení sice nakonec nedošlo, ale hosté i tak zůstávají v pásmu soupeře.

19:28
    Střelu od modré čáry si Metsola bez potíží našel a zákrokem lapačkou přerušil hru. Vhazovat se bude po pravici finského brankáře.

19:57
    Ještě jeden atak Sibiru domácí zastavili hned v zárodku a první třetina tak končí.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První část dnešního utkání je tedy u konce a do kabiny jdou spokojenější hostující hráči. V první desetiminutovce jsme viděli pár zajímavých šancí, ale žádná neskončila gólem a hra se poté hodně vyrovnala. Poměrně dlouhou pasáž bez nějakých náznaků gólových šancí narušil až Tomáš Vincour, který v 16. minutě využil chybné rozehrávky soupeře a tvrdou ranou dostal puk do Metsolovy sítě. Amur Chabarovsk tak Sibiru v součtu se včerejším zápasem nedal gól už čtyři třetiny.

Další třetina začne přibližně v 11:18.

20:01

20:35
    Po buly u Metsoly se hra rychle přesunula do pásma SIbiru, avšak až k zakončení se domácí hráči nedostali.

20:59
    Žafjarov přebírá kotouč v rohu kluziště a uklidňuje hru přihrávkou na beky za vlastní bránou.

22:01
    Hodně špatná rozehrávka Naumova mohla vést k ohrožení Bespalovovy brány, nicméně chtělo by to poněkud kvalitnější přihrávku v podání domácích.

22:43
    Sannikov se u útočné modré čáry zjevil v lehce nehokejové pozici a nakonec je mu pískán jasný ofsajd.

23:06
    Gračjov našel povedenou přihrávkou zpoza brány hokejku Aliua, ale ten rychlým zakončením trefil jen hůl blokujícího obránce Sibiru.

23:55
    Nahození od mantinelu si Metsola bez problémů pohlídal. Nebezpečněji vypadalo předchozí zakončení z mezikruží, které však mířilo vedle.

25:16
    Hosté se dostali do přečíslení, ale to skvělým návratem zneškodnil Atjušov. Na druhé straně vlétl jeden z domácích do útočného pásma tak vehementně až skončil v bráně Bespalova, která se logicky posunula.

25:59
    Dvě slibné střely domácího celku zastavili obětaví beci Sibiru, kteří do ran padají jako hrušky!

26:18
    Aktivita Chabarovsku je odměněna aspoň přesilovou hrou. Za nedovolené bránění je potrestán Vitalij Menšikov (SIB).

26:55
    Přesilovka Amuru je zatím hodně nepovedená. Hosté se nyní dokonce málem dostali do přečíslení tří na dva, které však pokazila nepřesná přihrávka.

27:25
    Po nepřesná ráně od modré se Ignatovičovi podařilo udržet kotouč na zadní části Bespalovovy brány a hra je proto přerušena.

27:48
    Litovčenko si sjel do dobré pozice, obdržel přihrávku od modré čáry, ale poté vypálil jen do hrudi hostujícího brankáře.

28:05
    Chabarovsk právě vstřelil branku!
    Nepovedená přesilová hra Amuru ale nakonec přeci jenom přináší vyrovnání! Vjačeslav Ušenin zajel s kotoučem za bránu a poté fantastickou přihrávkou našel svého bratra VLADISLAVA UŠENINA, jenž si sjel před bránu a okamžitým zakončením Bespalovovi nedal šanci. Asistence: Vjačeslav Ušenin, Oleg Li
    28:05 Vladislav UŠENIN - 1:1

29:39
    Domácí hráči si naprosto zbytečně komplikují život nepřesnostmi. Další chyba v rozehrávce doslova darovala kotouč hostům, kteří jej však naštěstí pro Amur záhy ztratili.

29:59
    Litovčenkův prúnik a zakončení nevedlo k ohrožení Nikity Bespalova. Oba týmy střídají.

31:25
    Po kombinaci za vlastní bránou se domácí pokusili rychlou přihrávkou přenést hru na útočnou modrou čáru. Tam však stáli jen připravení beci Sibiru, kteří se chopili kotouče.

31:58
    Ani jednomu z celků se nyní moc nedaří přechod do útočného pásma. Kotouč má na své holi jeden z hostujících forvardů.

32:30
    Dělovka od modré čáry Metsolu příliš neohrozila a domácí vyčkávají u vlastní brány.

32:51
    Slabé nahození z pravé strany bez potíží přikryl Nikita Bespalov. Následuje komerční přestávka.

33:03
    Jednomu z domácích se po komerční přestávce podařilo nahrnout kotouč před brankoviště, ale Tom Wandell už se k puku nedostal a hra je přenesena do středního pásma.

33:47
    Gubin šikovnou žabičkou hledal spoluhráče, který si sjížděl před bránu. Kotouč nakonec mířil do dobrých míst, avšak onen hráč Sibiru jej tečovat nedokázal.

34:37
    Po střela Olega Li si Bespalov nebyl vůbec jistý, avšak nakonec mu puk z lapačky vypadl přesně mezi betony, které hostující gólman včas sevřel.

34:56
    Rychlé protiútoky na obou stranách brankáři řešit nemuseli. Hosté se k zakončení vůbec nedostali, to od domácích letělo mimo tři tyče.

36:24
    Atjušov dlouho čekal za vlastní bránou a poté se navíc prezentoval nepřesnou přihrávkou. Kotouč po chvíli končí na hokejkách hostujících hráčů.

36:58
    Jenže Sibir si v útočném pásmu nevedl příliš dobře a po protiútoku domácích je hra vinou Bespalovova zákroku přerušena.

37:13
    Krátce po vyhraném vhazování vylétla od modré čáry kvalitní střela, kterou však Bespalov dobře viděl. Ani jeden z domácích se k dorážce nedostal.

37:53
    Litovčenko u mantinelu přenechal puk Šulakovovi, který objel bránu a poté jedovatým pokusem vystrašil Bespalova! Amur je ve druhé třetině o něco lepším týmem.

38:40
    Bratři Ušeninové opět zatápěli před Bespalovem. Ten však nyní zasahovat přeci jenom nemusel.

38:52
    Hostům pískáno zakázané uvolnění. Hra se tedy přestěhuje zpět před brankáře SIbiru.

39:33
    Atjušov ještě natáhl ke střele od modré čáry. Puk však nakonec letěl vysoko nad bránu.

39:52
    Akim Aliu (CHA) se rozohnil po souboji u mantinelu a vyměnil si Konstantinem Alexejevem (SIB) pár peprných a dvě rány pěstí. Oba kohouti dostávají dvě trestné minuty za hrubost.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

I druhá třetina je minulostí, avšak tentokrát už jdou týmy do kabin za vyrovnaného stavu. Amur byl v druhé třetině pochopitelně aktivnější, neboť se snažil vyrovnat a odměnou mu byla přesilovková branka Vladislava Ušenina z 29. minuty. Rozhodnutí nám tedy přinese třetí třetina či následné prodloužení a samostatné nájezdy.

Další třetina začne přibližně v 12:09.

40:01

40:56
    Na začátku třetí třetiny se hraje ve čtyřech na obou stranách, neboť v závěru minulé části došlo k vyloučení Aliua s Alexejevem. Do první šance se tlačil Zohorna, ale Bespalov nakonec nikterak složitý zákrok předvést nemusel. Nyní už se bude vhazovat po levici Metsoly.

41:24
    Ani jednomu z celků se nějak nedaří mít při hře čtyři na čtyři výraznější převahu. V této fázi se branky zřejmě nedočkáme.

41:52
    Oba týmy hrají v plném počtu.

42:29
    Střelu z levého kruhu Bespalov bez potíží lapil. Po vhazování se Amur drží v útočném pásmu.

43:04
    Za vražení na hrazení je na dvě minuty vyloučen Jevgenij Kurbatov (CHA). Šance pro hosty!

43:21
    Chabarovsku se podařilo vyhodit kotouč až k Bespalovovi. Přesilová hra Sibiru zatím postrádá přesnost.

43:43
    Puk znovu letí až k bráně Novosibirsku. Takto se hosté gólu na 1:2 rozhodně nedočkají.

44:12
    Před chvílí se dokonce vhazovalo u hostujícího brankáře a teď puk domácí vyhazují ze středního pásma znovu za Bespalova.

44:48
    Konečně se Novosibirsk usazuje v útočném pásmu. Z přesilové hry však nezbývá moc času.

45:02
    V závěru přesilové hry si dobrou pozici vypracoval Gimajev. Svižná střela z pravého kruhu však mířila přesně do hrudi povyjetého Metsoly.

45:04

45:55
    Další atak Sibiru zastaven za bránou Juhy Metsoly. Oba týmy střídají a jeden z domácích beků tak vyčkává za vlastní bránou.

46:40
    Metsola si po střele od modré čáry připisuje jednoduchý zákrok. Na větší šanci ve třetí třetině stále čekáme.

47:23
    Přesilovou hru si ve třetí třetině zahrají i domácí. Za držení hole je potrestán Stěpan Sannikov (SIB).

47:56
    Hostům se podařilo vyhodit kotouč z vlastního pásma. Ani Amuru se zatím přesilová hra moc nedaří.

48:44
    Nyní už se sice domácí usadili v útočném pásmu ale výsledkem byla jen sražená střela od modré čáry a kotouč znovu zmizel v neutrální zóně.

49:21
    Puk znovu až u Metsoly. Přesilová hra Chabarovsku za chvíli skončí.

49:23

49:44
    Šalunov byl podle sudího při zakončení Sannikova v brankovišti a hra je proto vykázána do středního pásma. Nutno říci, že hlavní rozhodčí se zmýlil, neboť sám Metsola byl spíše mimo brankoviště.

50:33
    Domácí obránce Šulakov už už natahoval ke střele, ale nakonec mu zavázel jeden z jeho spoluhráčů a dva hráči Sibiru ho obrali o kotouč.

51:40
    Po delší době si úspěšný zákrok připisuje Nikita Bespalov, který čelil Wandellově ráně z mezikruží. Pokus domácího hráče letěl přesně doprostřed brány.

51:46
    Okamžitě po vhazování přilétla na Bespalova další střela, avšak ta tentokrát minula bránu.

52:35
    Tečované nahození od modré čáry se už zřejmě dotklo ochranné sítě a nařízeno je tak buly po pravici hostujícího brankáře.

53:16
    Šalunov se sice prosmýkl kolem jednoho z domácích až do útočného pásma, nicméně poté mu byl kotouč uzmut a kus černé gumy zamířil obloučkem až do pásma Sibiru.

53:53
    Ani domácí ani hosté se nyní ne a ne dostat k výraznějšímu tlaku. Pomalu to začíná vypadat na prodloužení.

54:43
    Rozjetý Aliu byl Sannikovem zastaven na hranici pravidel, ale každopádně se faul nepískal a právě hostující útočník se vřítil do šance. Střela přes obránce Metsolu vylekala, avšak nakonec skončila na jeho hrudi.

55:40
    Po dobrém tlaku do brankoviště hosté skóre nepřevrátili zpět ve svůj prospěch a nepovedlo se to ani Šalunovovi, který si najel do skvělé pozice, ze které však minul!

56:28
    Nepřesnost hostů dala šanci Vjačeslavu Ušeninovu. Jeho dělovka skončila vedle brány.

57:03
    Začínají se nám množit velké šance. Šumakovova rána letěla po teči Bobrova jen do Metsoly a dorážka šla následně těsně vedle.

57:58
    Po menších zmatcích u střídačky Sibiru přebírají kotouč domácí hráči. Za chvíli budou ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:27
    Nahození od modré čáry v podání Čerepanova až k Bespalovovi neprošlo. Prodloužení se nám nezadržitelně blíží.

59:08
    Sibir dělá chyby a jednu z nich nyní mohl potrestat Vjačeslav Ušenin. Jeho střela byla v rozhodující moment sražena mimo.

59:18
    Sannikov mohl rozhodnout, avšak z hranice brankoviště trestuhodně minul!

59:52
    Fantastický Metsola zachránil Amur! Domácí špatně střídali a v obrovské šanci se rázem zjevil po přihrávce od spoluhráče Gimajev, který měl před sebou už jen brankáře Chabarovsku. Ten ho fantasticky vybruslil a důležitým zákrokem přivedl utkání do prodloužení!

60:00

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Ve vyrovnané třetí třetiny jsme se tedy další branky nedočkali a zápas jde za stavu 1:1 do pětiminutového prodloužení. Jestli však týmy budou pokračovat v podobné hře jako v této části, branky se těžko dočkáme.

60:01

60:45
    Od začátku prodloužení se souboje odehrávají především ve středním pásmu. Trochu větší aktivitou však hýří domácí.

61:20
    Amur se usazuje v útočném pásmu. Ke střele se však ani jeden ze čtveřice dosud neodhodlal.

61:47
    Až nyní Šumakov dokázal dostat puk do středního pásma a po návratu k vlastnímu brankáři dovolil spoluhráčům vystřídat. Možná trochu předčasně, ale přesto si troufnu říct, že dnes uvidíme i nájezdy.

62:53
    Bratři Ušeninové jsou dnes hodně nebezpeční. Vjačeslav se před Bespalovem tlačil ke kotouči, avšak nakonec ho zastavila důrazná obrana Sibiru.

63:28
    Metsola lapil kotouč, ale také ho okamžitě rozehrál, neboť nechtěl buly ve vlastním pásmu. Chabarovsk tak může znovu zaútočit.

63:59
    Další atak domácích zastavil Bespalov a hosté vyhazují puk aspoň ke vzdálenější modré čáře.

64:20
    Nepřesná bomba Koláře vylétla po odrazu od mantinelu až do středního pásma. Chystá se jeden z posledních útoků domácích.

64:58
    Nahození Wandella sraženo k zadnímu mantinelu a na přečíslení Sibiru už čas prostě a jednoduše nezbyl. Čekají nás samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Ani prodloužení tedy o vítězi dnešního zápasu nerozhodlo a my se můžeme těšit na dovednostní soutěž, která začne za pár chvil.

Samostatné nájezdy začínají.

1. série
    0:1
    Jako první se k nájezdu rozjel Tomáš Vincour a český útočník předvedl povedený bekhendový blafák – 0:1.

1. série
    1:1
    Domácí Akim Aliu zvolil pro změnu střelu nad lapačku, kterou Bespalov nezachytil – 1:1.

2. série
    1:2
    Mladý útočník Konstantin Okulov také nevymýšlel kličku a přesnou ranou vrátil vedení hostům – 1:2

2. série
    1:2
    Vladislav Ušenin je prvním neúspěšným střelcem, když trefil jen nastavenou lapačku Bespalova – 1:2

3. série
    1:2
    Jenže Maxim Šalunov zakončil jen do vyrážečky Metsoly a rozhodnuto tak ještě není – 1:2.

3. série
    1:2
    Druhý z bratrů Ušeninů, Vjačeslav, si Bespalova rozhýbal, ale hostující brankář se parádně zmátořil a těžkým zákrokem zastavil puk mířící do brány. Je rozhodnuto!

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HK Sibir Novosibirsk.
    Autorem vítězné branky je KONSTANTIN OKULOV.
    65:00 Konstantin OKULOV - 1:2

Druhý vzájemný zápas ve dvou dnech je tedy za námi a vítězství si opět připisují hosté z Novosibirsku. Ti byli sice ve hře za stavu 1:1 trochu horším týmem, ale v nájezdech si díky brankám Vincoura a Okulova připsali dva zářezy, domácí reagovali jen jedním proměněným nájezdem v podání Aliua.

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V ZÁPASE

Jan Kolář 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:18
    Tomáš Zohorna 0+0, 1 střela, čas na ledě 18:31

Alexander Salák do utkání jako náhradní brankář nezasáhl
    Tomáš Vincour 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:05
    Andrej Meszároš 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:52

Já se s vámi pro dnešek loučím, ale již v noci ze soboty na neděli se na vás budu těšit u on-line přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL mezi Washingtonem a Coloradem. Napočtenou! (13:03:46)

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 29. Vl.Ušenin (Vj.Ušenin, Li) – 16. Vincour, rozh. náj. Okulov