HC Plzeň – Č. Budějovice 4:2 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.) | Jihlava – Kometa Brno 3:2 (kon.)
Mladá Boleslav – Liberec 2:4 (kon.) | Olomouc – Opava 9:2 (kon.) | Vsetín – Třinec 0:4 (kon.)
Kladno – Slavia 0:4 (kon.) | Poruba – Zlín 2:5 (kon.) | Pardubice – Havlíčkův Brod 1:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:2 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:3 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 20.11.2015, 15:00Extraliga staršího dorostu • 21. kolo

To je ode mne pro dnešek vše. Hezký zbytek večera Vám přeje Krásná Naďa. (17:03:32)

Pirátům doma zůstávají cenné tři body. Během poslední třetiny jsme mohli zaznamenat další gól Pirátů Chomutov o který se zasloužil Matyáš Svoboda a také gól Karlových Varů, který si připsal Radek Prošek.

59:02
    Hosté odvolali brankáře.

59:00
    Horkému jeho klička nevyšla. Pavlát pohotově chytá.

58:10
    Rozjetého Krivošíka zastavuje hostující obrana.

57:15
    Střela Smutnýho zasáhla pouze karlovarského útočníka.

56:27
    Hosté vyhazují přes všechny modré. Pískán icing.

54:32
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    První gól Karlových Varů se podařilo vstřelit RADKOVI PROŠKOVI, který dokázal přelstít chomutovskou obranu a kotouč poslal do Pavlátem odkryté branky. Asistence: Martin Slabý, Jan Bečka.

53:34
    Další Buchtelovu střelu Kašpar vyráží levým betonem.

52:33
    Nyní Kašpara zaměstnal střelou od modré Buchtela.

52:25
    Hřebíček prověřil pozornost Kašpara ten jeho střelu chytá.

51:53
    Slabý nezachytil před Pavlátem přihrávku a kotouče se zpětně ujímají chomutovští piráti.

50:51
    Hosté se probojovali do útočného pásma, ale kombinovat jim domácí obrana neumožňuje.

49:50
    Jan Svoboda zaměstnal Kašparovu vyrážečku.

49:23
    Domácí jsou na kotouči velmi aktivní a udržují si útočné pásmo.

47:48

46:45
    Domácím se zatím daří uchránit obranné pásmo.

46:00
    Ve třetí třetině došlo ke změně hostujícího brankáře. Za Grančarova nastoupil Kašpar.

Naďa Krásná

Branky a nahrávky: 9. Kulich (Köver), 32. Polák (Buchtela, Hajič), 42. M.Svoboda (Hajič) – 55. Prošek (Slabý, Bečka)

Piráti Chomutov: Pavlát (Běhula)- Buchtela, Procházka, Bukač, Novák D., Novák A., Smutný, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Svoboda M., Stínil, Hřebíček, Dejmek, Svoboda J., Krivošík
    HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (42.Kašpar) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif – Bečka, Tlačil, Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Chodounský, Hotěk, Kurfürst, Halberštát

Rozhodčí: Tomáš Turčan – Radek Šulo, Tomáš Mareš