Táborsko akademie – Most 3:1 (kon.) | Brozany – Převýšov 0:2 (kon.) | Benešov – Písek 2:1 (kon.)
FK Benešov
2:1 (1:1)
FC Písek
Neděle 22.11.2015, 13:30 • Městský stadion Benešov • Česká fotbalová liga • 16. kolo

Z dnešního zápasu je to vše. Děkuji za pozornost a u komentování zápasů ČFL se budeme moci vidět zase na jaře. (15:29:16)

Zápas nakonec končí vítězstvím Benešova, který byl ve druhém poločase lepším týmem a v 66. minutě vstřelil vítězný gól Laštovka. Písek pak nedokázal najít odpověď na srovnání a odjíždí bez bodu.

90+2

90+1
    Přímý kop domácích.

90+1
    Střídání Benešova. Odešel Vrňák, přišel Micka.

90
    Střídání Benešova. Odešel Čapek, přišel Rejhon.

89
    Za zdržování hry dostává žlutou kartu Čapek.

87
    Střídání domácích. Odešel Kučaba, přišel Turek.

86
    Střídání Písku. Odešel Němec, přišel Zušťák.

84
    Střídání hostů. Odešel Voráček, přišel Zeman.

82
    Po další akci domácích se bude pouze odkopávat.

79
    Held hlavičkoval ve vápně ale branku Benešova neohrozil.

76
    Střídání Písku. Odešel Kadula, přišel Grobár.

76
    Velkou šanci měl Čapek, ale z úhlu brankáře neprostřelil.

74
    Svoboda nepřešel přes obránce. Písek tak bude odkopávat od branky.

72
    Střelou z dálky se prezentoval Milec, ale střela letěla vysoko nad.

69
    Střídání domácích. Odešel Faouzi, přišel Svoboda.

69
    Žlutou kartu dostává Milec.

68
    Teď situace 2 na 1 v podání Benešova, ale Kučaba prováhal dobu, kdy měl přihrávat a obránce mu míč odkopl do autu.

66
    Benešov právě vstřelil branku!
    Centr z rohového kopu letěl na zadní tyč, kde stál úplně osamocený JOSEF LAŠTOVKA a posílá Benešov do vedení.

65
    Po závaru ve vápně bude Benešov zahrávat rohový kop.

62
    O ojedinělou střelu hostů se pokusil i Voráček, ale střílel vedle.

60
    Čapek se teď ukličkoval před vápnem a ze šance domácích nezbylo nic.

57
    Další střela Benešova, tentokrát vypálil Večera, ale i jeho pokus míří vedle branky.

55
    Obrana Písku se ubránila a může jít dopředu.

54
    Kučaba pálil, ale jeho tečovaná střela letěla mimo. Nicméně domácí budou zahrávat rohový kop.

51
    Balón se odrazil k Faouzimu, jehož střela letěla jen o kousek nad.

50
    Milec prověřil pozornost Tetoura a ten je připravený a střelu v pohodě lapil.

47
    Večera hned poslal do vápna prudký centr, který však nenašel nikoho ze spoluhráčů.

46

Druhý poločas začne přibližně v 14:35.

První poločas skončil spravedlivou remízou. Hraje se především bojovné utkání bez velkého počtu střel, přesto jsme viděli dva góly, přičemž ten druhý byl parádní. Zápas je však stále otevřen a tak uvidíme jaký průběh nám ukáže ve druhém poločase.

45

44
    Žák faulován, míč pro Benešov.

40
    První žlutou kartu utkání dostal Jindřich Kadula.

39
    Nebezpečný míč proletěl vápnem domácích.

35
    Benešov srovnává na 1:1! Krásný gól z přímého kopu vstřelil MARTIN ŠTANCL.

35
    A nyní bude zahrávat přímý kop.

34
    Ze situace nevniklo žádné nebezpečí, ale Benešov zůstává u balónu.

32
    Faouzi vybojoval rohový kop.

30
    Následuje odkop od branky domácích.

28
    Braný zastavil útočnou akci Písku, ten však zůstává u balónu.

25
    Řezáč měl teď nalitý balón na střelu, kterou ale nezvládl a střílí mimo.

24
    Trestný kop pro domácí.

22
    Čapek spadl ve vápně, ale rozhodčí zůstává klidný.

21
    Střela Laštovky se stočila mimo bránu.

20
    Písek teď dobýval obranu domácích, ale jejich počínání nedopadlo úspěchem a naopak může zaútočit Benešov.

17
    Pěkná akce Benešova, kterou zakončil Kučaba nepřesnou hlavičkou z těžké pozice.

15
    Večera se provinil šlapákem, míč pro Písek.

13
    Další centr za obranu sbalil brankář Tetour.

11
    Trestný kop bude zahrávat jihočeský tým.

8
    Písek právě vstřelil branku!
    Hosté jdou do vedení! Po rychlé akci Písku překonal s velkou dávkou štěstí domácího gólmana FILIP ŘEZÁČ.

6
    Domácí míč ztratili, ale následná akce Písku skončila ofsajdem.

4
    Čapek byl faulován ve středu hřiště.

3
    Skákavá střela nenadělala Tetourovi žádné problémy.

3
    Odpískán faul na hostujícího fotbalistu.

2
    Přetažený centr našel sice jednoho z hráčů, který však vzápětí míč ztratil.

1
    Hned v úvodu rohový kop pro Písek.

1

Zápas se nakonec odehraje na benešovském umělém trávníku, jelikož přírodní trávník byl určen jako nepřizpůsobilý.

SK Benešov: Tetour – Braný(K), Štancl, Večera, Vrňák – Žák, Čapek, Laštovka, Faouzi, Skopec – Kučaba
    Náhradníci: Rejhon, Turek, Balata, Micka, Svoboda, Štěpánek

FC Písek: Rondzik(K) – Řehák, Ježdík, Kadula, Holub – Milec, Voráček, Šlehofer, Němec – Řezáč, Held
    Náhradníci: Satrapa, Zušťák, Sajtl, Zeman, Grobár, Havel

Rozhodčí: Šedivka – Dujsík, Vodrážka.

SK Benešov také své poslední dva zápasy prohrál. nejdříve doma 1:2 se Žižkovem a minulý týden po divoké přestřelce prohrál 4:5 s Jirny po penaltovém rozstřelu.

FC Písek odehrál poslední dva zápasy s týmy ze špičky tabulky a oba prohrál, jeden 1:4 proti Chrudimi, druhý až po penaltách 0:1 se Zápy. Nicméně v tabulce mu patří 8. místo a je tak na lepším umístění než zatím šestnáctý Benešov.

Dobré poledne. Dnešní poslední kolo podzimní části České fotbalové ligy proti sobě postaví týmy SK Benešov a FC Písek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.