Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:3 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 2:4 (kon.)
Dynamo Moskva
2:3 (1:2, 1:0, 0:0 - 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Neděle 22.11.2015, 15:00 • VTB Ice Palace • KHL

Hosté si nakonec z moskevské VTB arény odvážejí dva body které jim vystřelil Sergej Kostitsyn. Domácí šli rychle do vedení, ale díky Dvurečenskému a Daugavinšovi dokázali skóre otočit. Ve druhé třetině ještě vyrovnal Kokarev a ve třetí třetině mělo Dinamo hned několik dobrých šancí strhnout výsledek na svou stranu.
    Nakonec však bod bere Nižnij Novgorod a ode mně je to pro dnešek vše. S přáním hezkého večera se s vámi pro dnešek loučím. (17:28:05)

Sergej KOSTITSYN - 2:3

64:18
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Bonusový bod vystřelil Torpedu SERGEJ KOSTITSYN, který usměrnil mezi Jerjomenkovy betony střelu Alajeva od modré čáry.

63:22
    Budkin s Daugavinšem nyní vybojovali kotouč v obranném pásmu, vše však v závěru vyřešil obránce Barancev, který puk prvnímu jmenovanému vypíchnul.

62:53
    Zblokovaná přihrávka Višněvského končí na střídačce hostů.

62:01
    Mironov se ocitl sám s kotoučem mezi kruhy, ovšem mířil pouze do Birjukova.

61:31
    Hra je zatím v prodloužení hodně vlažná a žádná větší příležitost nebyla k vidění.

60:01

Ve třetí třetině k vidění žádná vstřelená branka nebyla, ale Dinamo mělo herně jednoznačně navrch. Brankář Birjukov musí poděkovat i své horní tyči, kterou rozezvučel Kajgorodov. Výsledkem je tak prodloužení, ve kterém se obě mužstva porvou o bonusový bod.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30
    Po tvrdém zákroku u mantinelu míří s ručníkem na obličeji do kabin Chomitskij.

59:30
    Kotouč mimo hrací plochu vyžene domácí z pásma.

58:10
    Domácí jsou opět nastěhováni v útočném pásmu, ale zatím marně hledají volnou cestičku k Birjukovovi.

57:45
    Do statistik si další úspěšný zákrok připisuje i Jerjomenko, který přerušuje hru.

56:56
    Dalekonosná střela zaměstnala Birjukova více, než kdo čekal. Místo toho, aby kotouč podržel jej pouze vyrazil a pramení z toho tlak Dinama.

55:51

Jan Marčík

Branky a nahrávky: 2. Těreščenko (Nikulin, Višněvskij), 29. Kokarev – 12. Dvurečenskij (Potapov), 17. Daugavinš (Galuzin, Sjomin), 65. Kostitsyn (Alajev, C.)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Barancev, Robinson, Osipov, Višněvskij, Gleb, Nikulin, Mironov – Cvetkov, Volkov, Karsums, Kokarev, Gorovikov, Kajgorodov, Markovin, Těreščenko, Pestuško, Tarasov, Brjukvin, Fjodorov, Karpov
    Torpedo Nižnij Novgorod: Birjukov (Proskurjakov) – Egorša, Budkin, Sergijenko, Chomitskij, Makarov, Alajev, Piganovič – Carter, Galuzin, Sopin, Daugavinš, Schutz, Frolov, Dvrečenskij, Sjomin, Klingberg, Iljin, Kostitsyn, Potapov, Kuljomin

Rozhodčí: Keith, Odinsh – Golovlev, Sazonov