Trenčín – Banská Bystrica 3:1 (kon.) | Skalica – Žilina 2:0 (kon.) | Zvolen – Piešťany 3:6 (kon.)
Martin – Košice 1:2 (po pr.) | Poprad – Nitra 2:4 (kon.)
HK VITAR Martin
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC Košice
sk Neděle 22.11.2015, 17:00 • Martinské hokejové centrum • Tipos Extraliga (SR)

Stretnutie medzi Martinom a Košicami sa končí v predĺžení víťazným gólom hostí na 1:2. Góly: 52. Bačik (Varga, Skladaný) – 13. Jenčík, 63. Bartánus (Bicek, Dudáš). (19:17:39)

62:48 BARTÁNUS - 1:2

62:48
    Košice dali gól!
    Využitá presilová hra v predĺžení. Bicek na MAREKA BARTÁNUSA, ktorý prekonáva presúvajúceho sa brankára. Asistencie: Bicek a Dudáš.

62:44
    Dudáš na modrej. Rozohráva na Bartánusa.

62:27
    Patrik Bačik (MAR) inkasuje dve minúty za krosček.

61:55
    Suja nastrelil zadný mantinel. Halo ešte kontroloval dráhu puku.

61:41
    Deyl sa prebil do útočného pásma. Snažil sa nájsť Suju.

61:12
    Skladaný sa teraz z ľavej strany snažil zakončovať. Melicherčík však dobre kontroloval situáciu.

60:31
    Súboj za domácou bránkou. Skladaný proti Bicekovi.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Za tri tretiny sme videli iba dva góly, ktoré znamenali, že zápas prešiel až do predĺženia. V ňom možno uvidíme i tretí, ak nie, v Martine sa stretnutie predĺži i o nájazdy.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:56
    Deyl naďalej zostáva za bránkou. Už sa stretnutie dohrá za nerozhodného stavu.

59:20
    Dírer sa pokúša pretlačiť puk na pravú stranu. Ten smeruje na Deyla, ktorý ho drží na svojej hokejke.

58:54
    Jenčík sa neprebil cez Matejku. V závere tretiny sa už nesmie zabudnúť na hru v obrane.

58:09
    Bartánus zabojoval za bránkou. Nemal ale komu prihrať.

57:40
    Kokavec v obrovskej príležitosti. V závere riadneho hracieho času skúšajú domáci strhnúť vedenie na svoju stranu.