Dynamo Moskva – N.Novgorod 2:3 (po pr.) | Nižněkamsk – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 2:4 (kon.)
HC Viťaz Moskevská oblast
2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
HC Dinamo Minsk
Neděle 22.11.2015, 15:00 • Ice Hockey Center 2004 • KHL

Československá stopa v utkání

Lukáš Krajíček (MIN) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 19:32
    Roman Horák (CEC) – 0+1, 4 střely, čas na ledě 20:14 (17:20:55)

Třetí třetinu nakonec zvládli hosté, kteří svou výhru potvrdili přesilovkovým gólem v 53. minutě. Minsk tak během několika dnů opět vítězí nad svým soupeřem. Běloruský tým tak o pár bodíků utíká Viťazu, který už prohrál šesté utkání v řadě.

59:54
    Glass opět chytá do lapačky, Minsk už vyhraje.

59:25
    Oddechový čas pro domácí, kteří to nyní zkusí v šesti hráčích v poli.

59:25
    Až nyní se dočkáváme tlaku, ale ani Horák nedokázal překonat Glasse.

58:30
    Minsk závěr zvládá velmi dobře. Viťaz nemůže ani v klidu odvolat brankáře.

57:24
    I teď se domácí tým v útoku jen ohřívá.

56:14
    Ofsajd domácího týmu, ten se ani teď nemůže dostat do útočného pásma.

55:15
    Minsk zatím ale dobře brání svou obranou třetinu.

54:00
    Domácí tým má těžký úkol, musí smazat dvoubrankové manko.
    Ryan VESKE - 2:4

52:50
    Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
    Minsk využívá přesilovku poměrně rychle. RYAN VESKE se ocitl na pravé straně sám a před odkrytou brankou. Dává druhý gól v zápase a posílá tým do slibného vedení.
    Asistence: Ryan Gunderson, Matt Ellison

52:18
    Cyganov oslabuje svůj tým. Viťaz nemůže útočit, musí se bránit.

51:40
    Domácí se dokáží dostat do útočné třetiny, v té už ale moc kreativní nejsou.

50:50
    Nepřesně střídal hostující hráč.

50:20
    U mantinelu se bojuje o puk. Tento boj vyhrává Minsk.

49:14

48:15
    Zatím domácí tým s přesilovkou nenakládá nejlépe.

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 1. Kempe (Horák, Eronen), 25. Afinogenov (Cyganov, Makejev) – 15. Veske (Cheechooa, Drozd), 33. Szczechura, 45. Gunderson (Ellison, Meleško), 53. Veske (Gunderson, Ellison)

HC Viťaz Moskevská oblast: Säteri (Saprykin) – Cyganov, Kostromitin, Eronen, Voronkov, Lukin, Golovkov, Ježov, – Afinogenov (A), Nikulin, Makejev – Horák (A), Kempe, Palola – Soloduchin (C), Koroljov, Kokšarov (A) – Šibajev, Abdulin, Vyglazov
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milchakov) – Bailen, Šinkevič (A), Lisovec, Krajíček, Gunderson, Filičkin – Veske, Ellison, Cheechoo (A) – Stepanov, Szczechura, Materukhin – Meleško, Drozd, Komarov – Kolcov, Pavlovič, Bujnickij

Diváci: 4 556