Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)

Československá stopa v utkání:
    Aleš Hemský (DAL) 0+0, 3 střel, čas na ledě 12:23 (04:44:25)

Skončilo utkání kanadsko-americké NHL, ve kterém domácí Dallas Stars porazili hosty z Buffala poměrem 3:0.

O vítězství rozhodli branky vstřelené v první a třetí třetině. V první třetině se o branku postaral Antoine Roussel, který zakončil svou akci po nahrávce Klingberga střelou pod lapačku Johnsona. Ve třetí třetině se prosadil dvakrát Jamie Benn, nejprve dorážkou Seguinovi střely a poté dostal nádherný pas od Seguina, kterým nepohrdnul.

59:43
    Hráči Buffala dohrávají s pukem u vlastní branky.

59:20
    Johnson předvedl výborný zákrok a zabránil tak inkasování další branky.

58:40
    Boj o kotouč v rohu kluziště vyhrávají domácí, ale při přechodu do útočného pásma o něj přicházejí

58:16
    Hemský zavezl do třetiny, ale o kotouč přišel.
    49:40 Jamie BENN - 3:0

49:40
    Dallas právě vstřelil branku!
    Patrick Sharp dostal puk na pravé křídlo, poslal jej na střed na Tylera Seguina, který okamžitě našel JAMIEHO BENNA a ten posílá Dallas do vedení 3:0! Asistence: Tyler Seguin, Patrick Sharp.
    47:11 Jamie BENN - 2:0

47:11
    Jason Spezza vystřelil od pravého mantinelu po přihrávce Seguina a puk do branky dorazil JAMIE BENN. Asistence: Jason Spezza, Tyler Seguin.

46:21
    Tyler Ennis dostává dvě minuty za držení.

44:30
    Jamie Benn, dvě minuty za krosček.

40:01

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

35:01
    Zach Bogosian potrestán menším trestem za nesportovní chování.

28:54
    Evander Kane potrestán dvojitým trestem za nebezpečnou hru vysokou holí.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 7. Roussel (Klingberg, Eakin), 48. Benn (Spezza, Seguin), 50. Benn (Seguin, Sharp)

Dallas Stars: Niemi (Lehtonen) – Jokipakka, Klingberg, Demers, Oleksiak, Goligoski, Oduya –Sharp, Janmark, Benn, Eaves, Eakin, Roussel, Sceviour, Fiddler, Nichushkin, Hemsky, Spezza, Seguin
    Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Gorges, Colaiacovo, McCabe, Franson, Bogosian, Ristolainen – Kane, Gionta, Eichel, Legwand, Larsson, Reinhart, Moulson, Deslauriers, Ennis, Foligno, McGinn, O'Reilly

Rozhodčí: Jackson, Luxmore – Nansen, Sharrers

Diváci: 18 532