Boston – Toronto 2:0 (kon.) | Ottawa – Philadelphia 4:0 (kon.) | Tampa – Anaheim 5:0 (kon.)
Florida – NY Rangers 4:5 (po pr.) | Pittsburgh – San Jose 1:3 (kon.) | Washington – Colorado 7:3 (kon.)
Winnipeg – Arizona 3:2 (kon.) | St. Louis – Detroit 3:4 (po pr.) | Dallas – Buffalo 3:0 (kon.)
Minnesota – Nashville 4:0 (kon.) | Vancouver – Chicago 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 4:3 (kon.)
Columbus – San Jose 3:5 (kon.)
Vancouver Canucks
6:3 (2:2, 1:0, 3:1)
Chicago Blackhawks
Neděle 22.11.2015, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:47:01)

Trestné minuty: 9:13

Zápas je u konce a body zůstávají ve Vancouveru. V 53. minutě to vypadalo na velké drama a možné prodloužení, to vyrovnával Anisimov, jenže pak přišly velké chvíle Daniela Sedina, který po spolupráci se svým bratrem vsítil dva góly, dovršil hattrick a prakticky rozhodl o výhře svého týmu. V závěrečné minutě ještě střelou do prázdné branky pečetil výsledek Burrows. Vancouver tak porazil Chicago 6:3.

Alexandre BURROWS - 6:3

59:22
    Vancouver právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto. Po vyhraném buly se k puku dostal ALEXANDRE BURROWS a přes celé kluziště zamířil přesně do opuštěné branky. Asistence: Dan Hamhuis, Bo Horvat.

59:16
    Crawford je opět na střídačce, hraje se tak v pěti na obou stranách.

59:16
    Kruger nahodil do útočného pásma, Miller přerušil hru.

59:01
    Henrik Sedin se snažil probít do útočného pásma a byl u toho faulován. Dvě minuty za sekání dostal Patrick Kane.

58:20
    Je to tak, Chicago už hraje v šesti.

58:00
    Hostům už nezbývá mnoho času na vyrovnání, dá se ˇkaždou chvílí očekávat power-play.
    Daniel SEDIN - 5:3

56:36
    Švédští bratři válcují Chicago. Domácí pronikli do útočného pásma, Henrik přihrál na najíždějícího DANIELA SEDINA a ten jen čepelí postrčil puk pod horní tyčku. Crawford nestačil zareagovat. Máme tu hattrick! Asistence: Henrik Sedin, Jannik Hansen.

55:46
    Sbisa srazil u mantinelu Krugera, tohle byl opravdu povedený hit.
    Daniel SEDIN - 4:3

54:35
    Domácí jdou opět do vedení. Z pravé strany vyslal Henrik Sedin křížný pas na svého bratra a DANIEL SEDIN z levého kruhu prostřelil Crawforda. Tento gól jde trochu na účet hostujícího gólmana, nejednalo se totiž o příliš prudkou střelu, brankáři propadl puk výstrojí. Asistence: Henrik Sedin, Alexander Edler.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 10. H. Sedin (D. Sedin, Edler), 16. Hansen (H. Sedin, Bartkowski), 28. D. Sedin (H. Sedin), 55. D. Sedin (H. Sedin, Edler), 57. D. Sedin (H. Sedin, Hansen), 60. Burrows (Hamhuis, Horvat) – 7. Toews (Hossa, Daley), 17. Garbutt (Toews), 53. Anisimov (Daley, Kane)

Vancouver Canucks: Miller (Markström) – Tanev, Edler, Weber, Hamhuis, Bartkowski, Sbisa – Hansen, H. Sedin (C), D. Sedin – Virtanen, Horvat, Burrows – Higgins, McCann, Baertschi – Dorsett, Cracknell, Prust. Trenér: Willie Desjardins.
    Chicago Blackhawks: Crawford (Darling) – Hjalmarsson, Keith, Seabrook, van Riemsdyk, Rozsíval, Daley – Hossa, Toews (C), Shaw – Kane, Anisimov, Panarin – Desjardins, Kruger, Mashinter – Garbutt, Kero, Daňo. Trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Joannette, Kowal – Murchison, Wheler

Diváci: 18 570