Olomouc – Slavia 2:3 (kon.) | Jihlava – K. Vary 3:6 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 0:3 (kon.)
Mladá Boleslav – Sparta 3:2 (kon.) | Zlín – Kladno 2:6 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 4:2 (kon.)
Třinec – Chomutov 6:3 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 0:1 (po pr.)
Bílí Tygři Liberec
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Motor České Budějovice
Sobota 12.12.2015, 16:00 • Svijanská aréna, Liberec • DHL Extraliga juniorů • 28. kolo

S tímto konstatováním se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (18:22:31)

Zatímco za celých šedesát minut základní hrací doby se ani jednomu týmu nepodařilo vstřelit branku, prodloužení bylo velmi rychlé! Devět sekund stačilo Českým Budějovicím ke gólu, který celku z jihu Čech přisoudil 2 body. Rozhodl kapitán Motoru Petr Panáček.

60:09
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    No vida! Hned po devíti vteřinách prodloužení jsme se dočkali rozhodující trefy. Po přihrávce zpoza brány od Točíka zamířil PETR PANÁČEK nad beton Davida Vacka a rozhodl. Asistence: Dominik Točík.

60:01

Šedesát minut zápasu je za námi a stále čekáme na první gól. Po krátké přestávce bude následovat prodloužení.

60:00

59:53
    Hosté nechali v mezikruží hodně prostoru ke střele Kalfiřtovi, který rychle pálil. Kváča si připsal velmi důležitý zákrok vyrážečkou.

59:40
    Kváča si pohlídal puk odražený od zadního mantinelu o přikryl jej.

59:23
    Oddechový čas pro hosty.

58:47
    Zakázané uvolnění Českých Budějovic.

58:12
    Matoušek prověřil Vacka z vrcholu levého kruhu, domácí brankář dával pozor.

57:55
    Na obou týmech je patrné, že nechtějí udělat chybu.

56:35
    Icing Motoru.

56:18
    Klinger teď přistrčil Žáčka a ten ramenem narazil do tyče liberecké branky. I přes bolestivý náraz vypadá hostující bek, že bude pokračovat.

55:24
    Pokaženou přihrávku Rubeše nakonec musel Kváča likvidovat a poradil si.

53:43
    Šírovu dělovku od modré Kváča jen ztlumil a dorážející Havlas mohl vsítit první gól. Domácí útočník však trestuhodně minul!

52:35
    Dlouhou kombinaci Liberce zakončil Král střelou jen doprostřed brány, kde stál připravený Kváča.