Havlíčkův Brod – Pardubice 3:4 (kon.) | Opava – Olomouc 6:10 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:3 (kon.)
Č. Budějovice – HC Plzeň 2:4 (kon.) | K. Vary – Chomutov 1:3 (kon.) | HC Litvínov – Sparta 5:6 (0:1 po s.n.)
Vítkovice – Havířov 4:1 (kon.) | Mountfield HK – Letňany 2:1 (kon.) | Zlín – Poruba 16:0 (kon.)
Bílí Tygři Liberec
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 12.12.2015, 12:30 • Svijanská Aréna • Extraliga staršího dorostu • 28. kolo

To je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek odpoledne. (14:32:43)

Liberečtí ve třetí třetině vyrovnat nedokázali. Vždy jim to překazil skvěle chytající Krofta. Ve 48 minutě dokonce potřetí inkasovali z hokejky Křížka. Konečný výsledek je tedy 1:3. Hosté díky tomuto vítězství postupují stejně jako liberečtí do play-off, kteří měli své místo ve vyřazovací částí jisté už před zápasem.

58:04
    Puk vyslaný od Koreckého v Kroftově lapačce.

57:54
    Průžek bojuje za brankou o kotouč.

Dnešní utkání sleduje 27 diváků.

Oddechový čas pro domácí.

57:38
    Dvě a půl minuty do konce a po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před Kroftou.

57:10
    Za Kuhnem zazvonila tyč.

56:27
    Tygři potřebují útočit. Hosté je ale vysokým napadáním vůbec nepouštějí k rozehrávce.

55:38
    Čermákovo nahození chytá Krofta.

54:01
    Liberečtí stupňují aktivitu. K výraznějšímu ohrožení branky to ale zatím nevede.

53:40
    Jursova střela z úhlu zblokována.

53:07
    Velechovského průnik zastaven na modré čáře.

Jeník neudržel puk v útočné třetině a hosté mohou zaútočit.

51:38
    Tu od Eichlera kryje Krofta.

Jonáš Jech

Branky a nahrávky: 19. Branský (Turský, Chrtek) – 29. Jindra (Musliu), 39. Uřidil (Flynn), 48. Křížek (Kalus)

Bílí Tygři Liberec: Kuhn (Hrstka) – Habermann, Krejsa, Eichler, Turský, Brabec, Kunst, Korecký (C), Velechovský – Branský, Šíp, Šír, Čermák, Jeník, Nezbeda, Jursa, Kotyza, Průžek, Chrtek
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Tříska) – Uřidil, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Petržílka, Nepokoj, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Křížek, Homolka, Kalaš, Jindra, Hrachovec, Dančišin(C)

Rozhodčí: Petružálek – Hynčica, Mašek