Slavia – Most 4:1 (kon.) | Kladno – Litoměřice 4:7 (kon.) | Benátky n/J – Havířov 1:2 (kon.)
Šumperk – Motor ČB 2:5 (kon.) | Přerov – Ústí n/L 4:2 (kon.) | Prostějov – Jihlava 6:5 (kon.)
Kadaň – Třebíč 4:1 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
SK Horácká Slavia Třebíč
Sobota 12.12.2015, 17:00Chance liga • 33. kolo

Třetí třetina přinesla bezesporu zajímavější hokej než dvě předešlé. Nejdříve přidal Vrána druhou branku, poté Wasserbauer tvrdou střelou zdramatizoval. V rozmezí dvou minut však domácí zásluhou Kverky a Kadlece rozhodli, že tři body zůstávají v Kadani. To je pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný večer. (19:15:09)

59:50
    Kosko projel mezi dvěma hráči domácích, ale Čecha nepřekonal.

59:24
    Nikovu střelu zablokoval Černý.

59:15
    Vhazování před Čechem.

58:40
    Vaněk zůstal osamocený ve středním pásmu, ale jakmile dostal puk, přijel k němu Šaur a odzbrojil jej.

58:18

57:59
    Chrpa zkoušel překvapit brankáře hostí střelou z ostrého úhlu, ale ten byl pozorný.

57:34
    Charouskovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů mimo branku.

57:04
    Hosté vyhazují a peláší střídat.

56:34
    Mezi kruhy zůstal osamocený Trefný, ale střílel pouze doprostřed branky, kde stál připravený Šindelář.

56:16
    Za podražení obdržel menší trest Šaur(TRE).

55:20
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Hlava se dostal k puku na modré čáře a podařilo se mu prostrčit černý nesmysl na MARTINA KADLECE, který nekompromisní střelou k tyči nedal Šindelářovi šanci. Asistence: Nicolas Hlava, Darek Hejcman.

54:43
    Malena drží puk ve vlastním pásmu a hledá komu by přihrál.

54:02
    Oba celky hrají v plném počtu.

53:15
    Autorem branky z trestného střílení je JAROMÍR KVERKA, který posadil Šindeláře a poté v pádu dostal puk za jeho záda.

53:14
    Kverka ujel obraně hostí a byl nedovoleně zastaven Pekrem. Rozhodčí zvedá ruce nad hlavu – trestné střílení!

52:33
    Kverka hledal před brankou Vránu, domácí útočník však na puk nedosáhnul.

Filip De Bolle

Branky a nahrávky: 16. Vrána (Trefný, Hejcman), 48. Vrána (Vaněk, Drobný), 54. Kverka (TS), 56. Kadlec (Hlava, Hejcman) – 50. Wasserbauer (Bilčík)

Sportovní klub Kadaň: Čech (Dvořák) – Charousek, Tejnor, Szathmáry Trefný, Rohan, Drobný, Černý – Sloboda, Kaše, Chrpa – Hlava, Hejcman, Kadlec – Vrána, Kverka, Vaněk – Ringler, Šťovíček, Huňady
    SK Horácká Slavia Třebíč: Šindelář (Svoboda) – Malena, Bartoň, Niko, Štindl, Bilčík, Přibyl, Šaur – Erat, Dolníček, Švec – Kusko, Polodna, Pekr – Wasserbauer, Miškovský, Zohorna – Šik, Čech, Psota

Rozhodčí: Smitka – Čížek, Svobodová