Vítkovice – Kometa Brno 0:1 (kon.) | Zlín – Sparta 4:0 (kon.) | K. Vary – Třinec 2:0 (kon.)
Liberec – Litvínov 1:0 (kon.) | Pardubice – Plzeň 2:4 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 7:6 (kon.)
Olomouc – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Olomouc
1:2 (1:0, 0:0, 0:2)
Mountfield HK
Neděle 13.12.2015, 18:20 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Tipsport extraliga • 28. kolo

56:19
    Pavel Skrbek (OLO) dostává vyšší trest, 5 minut + do konce utkání za faul na Kohlera.

52:54
    Brian Ihnačák (HRK) si odsedí dvouminutový trest pro Ondřeje Kacetla.

50:46
    Podražením se provinil Roman Kukumberg (HRK), který už sedí na trestné lavici.

21:42
    Rudolf Červený (HRK) dostal dvě minuty za podražení. Minutová přesilovka pět na tři.

20:42
    Podražení Martina Pláněk (HRK) ocenil rozhodčí dvěma minutami.

12:37
    Dvě minuty dostává Radim Kucharczyk (OLO).

08:34
    Karel Pilař (HRK) dostává dvě minuty. Nedovoleně zastavil jednoho ze soupeřů, který se tlačil do šance K puku se ještě vy výhodě dostal Laš, vystřelil ale jen do brankáře.