Lille – Laval 1:0 (kon.) | Guingamp – Nice 3:2 (4:3 po pen.) | Lorient – Dijon 3:0 (kon.)
Rennes – Toulouse 1:3 (kon.)
Stade Rennes
1:3 (0:2)
Toulouse FC
Úterý 15.12.2015, 21:00 • Stade de la Route de Lorient, Rennes • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:54:02)

Utkání končí překvapivým, ale zaslouženým vítězstvím hostů, kteří dnes v Rennes předvedli slušný výkon, podpořený výtečnými individuálními výkony jednotlivců. Rennes mělo ztíženou úlohu po vyloučení Sylly, kdy od 16. minuty hráli domácí pouze o deseti. I tak se jim podařilo z pokutového území snížit, ale nakonec potřetí inkasovali a bylo po zápase.

90+5

90+5
    Hraje se již pátý minuta nastaveného času, byť sudí Bastien ohlásil nastavení minut čtyř.

90+3
    Žádné nebezpečí pro branku Toulouse, Ahamada bude v klidu rozehrávat.

90+2
    Rohový kop domácích, z levé strany.

90
    Žlutou kartu dostává Zinédine Machach (Toulouse FC) za faul na Zeffaneho.

89
    Pešić se mezi dvěma obránci Rennes dostal do zakončení, ale měl to na "dlouhou nohu".

88
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Adrien Ragettin, přichází Pantxi Sirieix.

86
    Zeffane odcentroval z levé strany, ale míč stáhl ze vzduchu Ahamada.

85
    Tento gól pravděpodobně rozhodl o postupujícím.
    84. Adrien REGATTIN - 1:3

84
    Toulouse právě vstřelilo branku!
    Hosté pronikli do rozevřené obrany, z pravé strany přihrál před branku Pešić a ADRIENU REGATTINOVI již pouze stačilo nastavit nohu a poslat míč do branky.

84
    Míč v autu, domácí vhazují z levé strany, na polovině soupeře.

82
    Hosté natahují každou akci jen co to jde, diváci pískají i nyní, kdy musí Ahamada daleko z branky, aby rozehrál.

80
    Posledních deset minut řádné hrací doby, domácí, byť hrají pouze o deseti, se snaží alespoň o vyrovnání.

79
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Oscar Trejo, přichází Quentin Boisgard.