Č. Budějovice – Havířov 3:4 (1:2 po s.n.) | Kladno – Vsetín 7:0 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 3:4 (kon.)
HC Litvínov – Havlíčkův Brod 5:4 (po pr.) | Olomouc – Slavia 4:3 (po s.n.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Letňany – Opava 4:1 (kon.) | Zlín – Sparta 1:2 (po pr.) | K. Vary – Jihlava 8:0 (kon.)
Třinec – Liberec 4:1 (kon.) | Pardubice – Poruba 4:3 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 1:2 (po pr.)
HC Vítkovice Ridera
3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
Pátek 18.12.2015, 17:00 • MFH Ostrava • Extraliga staršího dorostu • 1. kolo

Hektický zápas je za námi a že se na co bylo koukat.
    Tomuto zápasu chyběla snad nějaká pořádná bitka, ale i tak byla hra ostrá a hráči si nedali ani centimetr ledu.
    Vítkovice nakonec porazily Mladou Boleslav v poměru 3:1.
    A to vypadalo, že Vítkovice budou po prvních minutách na ručník, v první minutě vsítil branku Nepokoj, na konci třetiny vyrovnával Baláž.
    Jozef Baláž vsítil branku i ve druhé třetině, v té třetí dal rozdílovou branku v poslední sekundě Dominik Raška.
    Dnes je to odemne vše, zítra se těšte na další onlajn z druhé části extraligy staršího dorostu, takže Vám přeji krásný zbytek pátečního dne. (19:09:04)

59:59
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    V poslední sekundě vsítil branku také DOMINIK RAŠKA! Bez asistence.

59:42
    Vítkovice zdržují hru, Toman nahrál jen Petržílkovi.

59:34
    Rozhodčí se teď upískli, nakonec bude vhazování ve středním pásmu.

58:57
    Kosina bojuje s Uřídilem o kotouč, lepší jsou hosté, Uřídil nahrál na Jindru, ten střílí i na druhé straně, do Kardinála.

58:54
    Z modré pálí Slíž, Krofta kryje.

58:25
    Vítkovice v tlaku, ale nepřesná přihrávka Tauwinkla na Baláže domácí z pásma dostává.

57:59
    Milan Dančišin – 2 plus 10 minut za úder do oblasti hlavy a krku. Trest odpykává hráč Moravčík.

57:37
    Z následné akce se skvěle osamostatnil Kalus, ale Kardinál zakročil bezchybně!

57:14
    Gřesík bojoval až se čtveřicí hráčů v černo-zeleném, neúspěšně.

56:53
    Šala aktivní při buly, poslal puk na Starečka, který to nečekal a tak vyhnal Vítkovice z pásma.

56:48
    Zakázané uvolnění Mladé Boleslavi.

56:30
    Vítkovice vyhazují do pásma bruslařů, moc dobře nerozehrál Chládek, puk se dostal ke Kosinovi, který vystřelil, Krofta kryje.

56:00
    Jasný faul Chládka na Tomana, rozhodčí opětovně mlčí..

55:29
    Hra se přiostřuje, Toman chtěl sestřelit Chládka, což se nepovedlo a tak se trochu začli pošťuchovat.

55:14
    Hrachovec se chtěl dostat přes vítkovické zadáky, což se nepovedlo.

55:01

Patrik Martiník

Branky a nahrávky: 18. Baláž (Tauwinkl, Toman), 37. Baláž (Raška, Slíž), 60. Raška – 1. Nepokoj (Kalus, Dančišin)

HC Vítkovice Ridera: Kardinál (Daňa)– Veřmiřovský, Ficek, Slíž, Bílý, Šulák, Bartek – Gřesík, Tauwinkl, Fridrich, Maxner, Šala "C", Baláž "A", Richtár, Cháňa, Blaško, Kosina, Raška "A", Toman. Trenér: Roman Ryšánek.
    BK Mladá Boleslav: Krofta (Tříška) – Uřídil "A", Linhart, Červenka, Kalus "A", Chládek, Petržílka, Nepokoj, Kerda, Flynn, Moravčík, Homolka, Havelka, Kalaš, Jindra, Hrachovec, Dančišin "C", Šípek. Trenér: Jiří Zörkler.

Rozhodčí: Kubičík Z., Adamec R., Poruba M.