Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)
Philadelphia Flyers
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Vancouver Canucks
Pátek 18.12.2015, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Ode mne je to pro dnešek již vše. Děkuji Vám za přízeň a přeji dobrou noc. (03:50:16)

Radim Vrbata (VAN) 0+0, 6 střel, TOI 15:41

Je konec. Letci naprosto s přehledem ovládli poslední třetinu, hostům nedovolili žádnou větší šanci a sami přidali 3 minuty před koncem pojišťovací branku z hole Couturiera.

59:55
    Ještě jedno buly před Masonem, ale domácím již výhru nikdo nevezme.

59:27
    Kotouč proletěl otevřenými dvířky na střídačku Flyers.

58:30
    Hosté se nedokáží dostat s pukem do pásma.

57:50
    Giroux od středové čáry minul prázdnou klec Canucks.

57:30
    Hosté to ještě zkusí bez brankáře.
    Sean COUTURIER - 2:0

57:10
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A je pravděpodobně rozhodnuto. Voráček našel před bránou Simmondse, jeho střelu ještě Markström vyrazil, ale k odraženému puku se dostal SEAN COUTURIER a kotouč doklepl za ležícího brankáře. Asistence: Wayne Simmonds, Jakub Voráček.

56:48
    Edler mohl od modré Masona sotva vážně ohrozit.

56:02
    Bellemare v dobré pozici minul skákavý kotouč.

55:35
    Domácí zatím nepouštějí Vancouver prakticky k žádným šancím.

55:19
    Oba týmy jsou v plném počtu.

54:36
    Markstöm měl problémy se střelou Medveděva, ale i tak ji zvládl vyrazit.

53:52
    Mason vyrazil střelu Sedina.

53:19
    Před bránou se strhla nejprve slovní a následně i menší ruční výměna názorů, po které dostanou po dvou minutách Del Zotto (PHI) s Dorsettem (VAN).

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 17. Raffl (Medveděv, Read), 58. Couturier (Simmonds, Voráček)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Gudas, Del Zotto – Meveděv, Schultz – Gostisbehere, Manning – Schenn, Giroux (C), Raffl – Simmonds (A), Couturier, Voráček – Umberger, Laughton, Read – White, Bellemare, VandeVelde.
    Vancouver Canucks: Markström (Miller) – Tanev, Edler – Biega, Bartkowski – Weber, Hutton – Burrows (A) , H. Sedin (C), D. Sedin (A) – Hansen, McCann, Higgins – Vrbata, Horvat, Beartschi – Dorsett, Cracknell, Prust.

Rozhodčí: Martnell, O'Rourke – Pancich, Alphonso