Buffalo – Anaheim 3:0 (kon.) | New Jersey – Florida 1:5 (kon.) | Philadelphia – Vancouver 2:0 (kon.)
Toronto – San Jose 4:5 (po pr.) | Montreal – Los Angeles 0:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:1 (kon.)
Minnesota – NY Rangers 5:2 (kon.) | Chicago – Edmonton 4:0 (kon.) | Dallas – Calgary 1:3 (kon.)
Colorado – NY Islanders 2:1 (kon.) | Arizona – Columbus 5:7 (kon.)
Buffalo Sabres
3:0 (0:0, 2:0, 1:0)
Anaheim Ducks
Pátek 18.12.2015, 01:00 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Loučím se s Vámi se sdělením, že dnešní utkání sledovalo 18 801 diváků. Na shledanou a dobrou noc! (03:50:03)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Jiří Sekáč (ANA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 16:30

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Chad Johnson (BUF) 44 zák., 0 gólů, 100%
    2. Rasmus Ristolainen (BUF) 0+1
    3. Evander Kane (BUF) 1+0

Skončilo střetnutí kanadsko-americké NHL, ve kterém Buffalo Sabres porazilo na svém ledě Anaheim Ducks poměrem 3:0. Po bezbrankové první třetině přinesla druhá perioda dvougólové vedení Sabres. Ve 23. minutě skóroval Evander Kane a ve 34. minutě navýšil vedení Jake McCabe. V poslední části přidali domácí ještě jednu branku, a sice zásluhou Jamieho McGinna. Buffalo si tak do tabulky připisuje další dva body.

59:20
    Nahození hostů končí v ochranné síti a vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:30
    Eichel nedokázal překonat bránícího obránce, za kterým byla už jen prázdná branka.

57:58
    Hosté to ještě zkoušejí v 6 mužích v poli. Gibson všemu přihlíží ze střídačky.

57:58
    Oddechový čas pro hosty.

56:58
    Anaheim hraje v plném počtu.

54:58
    Ještě jedna přesilová hra pro Sabres. Dvě minuty za hákování dostává Jakob Silfverberg. Současně s ním jsou vyloučení Nicolas Deslauriers na straně Buffala a Patrick Maroon z Anaheimu. Oba budou pykat za hrubost.
    53:50 Jamie MCGINN - 3:0

53:50
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Rasmus Ristolainen se vydal na výlet. Z pozice obránce se dostal až do prostoru mezi kruhy, kde mu puk utekl, avšak naštěstí pro Buffalo se dostal k úplně volnému JAMIE MCGINNOVI, který trefuje odkrytou bránu Gibsona. Asistence: Rasmus Ristolainen, Josh Gorges.

52:59
    Do protiútoku se dostávalo Buffalo, Cody Franson však nedokázal potřetí překonat Gibsona.

51:50
    Další rutinní zákrok betonem jde na konto domácího muže v masce.

50:54
    Nádhernou individuální akcí se prezentoval Corey Perry, ale z výborné pozice minul bránu Johnsona.

49:15
    Teď však neudržel střelu hostů v rukavici, naštěstí následující dorážka šla mimo tři tyče.

48:29
    Další výtečný zákrok pravým betonem musel vytasit brankář Sabres.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 23. Kane (Eichel, Reinhart), 34. McCabe (O´Reilly, Deslauriers), 54. McGinn (Ristolainen, Gorges)

Buffalo Sabres: Johnson (Ullmark) – Ristolainen, Gorges (A), Bogosian, McCabe, Franson, Weber – Reinhart, O´Reilly R.(A), McGinn – Moulson, Eichel, Kane – Gionta (C), Larsson, Girgensons – Deslauriers, O´Reilly C., Legwand
    Anaheim Ducks: Gibson (Andersen) – Bieksa, Fowler, Manson, Lindholm, Vatanen, Stoner – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler (A), Sekáč – Cogliano, Horcoff, Hagelin – Stewart, Santorelli, Maroon

Rozhodčí: Dwyer, Leggo – MacPherson, Brisebois