Znojmo – Moser Medical Graz 99ers 6:0 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
6:0 (5:0, 0:0, 1:0)
Moser Medical Graz 99ers
Pátek 18.12.2015, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League

Velmi vydařený výkon v podání znojemských hokejistů. Dnešní vítězství vydřeli především v první třetině, kdy do soupeřovy sítě poslali hned pět kotoučů. Hosté se sice nachomýtli k několika velmi nebezpečným situacím, bezchybný Tomáš Fučík ale za svoje záda nepustil jediný puk.
    Já vám děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:37:15)

59:29
    Graz vyhazuje přes všechny čáry.

59:04
    Orli se drží v útočném pásmu, Höneckl ještě nezasahoval.

58:56
    Vyloučen Natter (GRA) – 2 minuty za hákování.

58:41
    Lattner zachytil kotouč ve vlastní třetině a okamžitě se vydal na druhou stranu ledové plochy. Ve středním pásmu volil přihrávku na Pucher, ten se však daleko nedostal.

57:56
    Prozatím bojují o kotouč v rohu kluziště v útočném pásmu.

57:30
    Znojemští jsou opět kompletní.

57:06
    A domácí se znovu osvobozují. Hostům se přesilová hra moc nedaří.

56:37
    Hosté kombinují v útočném pásmu, na Fučíka ale ještě nevystřelili.

56:07
    Orlům se podařilo vyhodit kotouč přes všechny čáry.

55:30
    Vyloučen Bartoš (ZNO) – dvě minuty za držení hole.

54:27
    Orli právě vstřelili branku!
    A Znojemští se přecejen dočkali. Šestou branku v utkání střílí BRANISLAV REHUŠ, který se nejrychleji zorientoval před brankou a pohotově dorazil. Asistence: Roman Tomas, Marek Biro.

53:20
    Lattner krásnou křížnou příhrávkou našel na levé straně úplně volného Šuláka, který pálil jen do středu branky. To byla dobrá příležitost na zvýšení.

52:43
    Yellow Horn dorážel Bořutovu střelu. Hostující brankář byl pozorný a kotouč vyráží do bezpečí.

52:-8
    DeSimone se mohl dostat do samostatného úniku, kdyby nebyl odpískán ofsajd.

51:30
    Feichtner překazil nahrávku Štacha na najíždějícího Tomase.

50:54
    Znojemští fanoušci hlasitě podporují svůj klub v cestě za vítězstvím.

50:24
    Zakázané uvolnění hostujících hráčů. Vhazuje se před Hönecklem.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 4. Bořuta (Štach), 10. Lattner (Štach, Bořuta), 14. Podešva (Pucher, Novák), 16. Yellow Horn (Bartoš, Šedivý), 18. Číp (Novák, Štach), 55. Rehuš (Tomas, Biro)

HC LERAM Orli Znojmo: Fučík (Nechvátal) – Stehlík, Štach, Šulák, Bača, Roupec, Biro, Bořuta – Podešva, Pucher, Lattner – Šedivý, Bartoš, Yellow Horn – Tomas, Trivino, Rehuš – Číp, Beroun, Novák – Csamango.
    Moser Medical Graz 99ers: Höneckl (Frank) – Mitchell, Kovacevic, Kranjc, Strohmeier, Konradsheim, Zierer – Brophey, Fornataro, Woger – Feichtner, Almtorp, Poulsen – De Simone, Werner, Zusevics – Pirmann, Pinter, Natter.

Rozhodčí: Babić, Siegel – Loicht, Soos