Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 4:0 (kon.) | Ufa – Petrohrad 2:1 (po pr.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:3 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 3:0 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
5:3 (3:0, 0:3, 2:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 26.12.2015, 15:00 • SCC Arena Petrochemist • KHL

Nižněkamsk nejprve vedl už 3:0, ale o náskok přišel. Ve třetí třetině si ale za stavu 3:3 připsal vítěznou branku Stoa a v závěru domácí své vedení navýšili. (17:24:47)

58:44
    Viťaz zkouší power-play!

56:06
    Nižněkamsk právě vstřelil branku!
    Nižněkamsk navyšuje své vedení na 5:3, pohotovou střelou se prosadil JEFF TAFFE. Asistence: Jevgenij Rjasenskij, Jevgenij Grigorenko.

51:12
    Viťaz se tlačí do koncovky, ale zatím se mu nedaří překonat gólmana Lisutina.

49:01
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Sergejev - 2 min., držení).

45:12
    Ve třetí třetině pokračuje velmi bojovný a vyrovnaný zápas.

43:01
    Český hráč Marek Kvapil si dnes připsal již třetí asistenci! Zatím má tedy bilanci 0+3.
    43:00 Ryan STOA - 4:3

43:00
    Nižněkamsk si opět veze vedení v zápase k sobě! Podruhé v utkání se prosadil RYAN STOA. Asistence: Alexander Bryncev, Marek Kvapil.

40:01

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Vypadalo to, že Nižněkamsk v dnešním utkání jasně vyhraje, ale ve druhé třetině Viťaz vstřelil tři branky a dokázal vyrovnat!

40:00

38:38
    Viťaz v plném počtu.

36:38
    Vyloučení v týmu Viťaz Moskevská oblast (Kostromitin - 2 min., držení).

34:08
    Nižněkamsk mění gólmany: Lisutin nahrazuje Sudničina.
    34:08 Denis ABDULIN - 3:3

34:08
    Viťaz právě vstřelil branku!
    A Viťaz dokonce vyrovnává! O třetí branku Viťazu se postaral DENIS ABDULIN. Bez asistence.

Martin Pešout

Branky a nahrávky: 2. Stoa (Lyamin, Kvapil), 5. Kitarov (Kulikov, Kvapil), 20. Polygalov (Milovzorov, Kuzmin), 43. Stoa, 57. Taffe (Rjasenskij, Grigorenko) – 22. Šibajev (Davydov, Musatov), 34. Kempe (Afinogenov, Makejev), 35. Abdulin

Neftěchimik Nižněkamsk: Sudnicin (Lisutin) – Ljamin, Berezin, Rjasenskij, Bondarev, Bryncev, Sergejev, Ščitov, Kuzmin – Žukov, Kitarov, Kulikov, Taffe, Porjadin, Stoa, Grigorenko, Sexton, Volkov, Milovzorov, Polygalov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Sateri) – Eronen, Ježov, Davydov, Vaščenko, Golovkov, Kostromitin, Lukin, Berdjukov – Soloduchin, Musatov, Kempe, Vyglazov, Šitikov, Kokšarov, Koroljov, Drugov, Afinigenov, Šibajev, Abdulin, Makejev.

Rozhodčí: Buturlin, Soin – Koršak, Černyšev