Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 4:0 (kon.) | Ufa – Petrohrad 2:1 (po pr.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:3 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 3:0 (kon.)
HC Slovan Bratislava
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
Sobota 26.12.2015, 17:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

Pro dnešek je to ode mne vše přeji krásný zbytek večera a někdy opět na počtenou. (19:25:11)

Slovan dnes ve vánoční atmosféře, po výborném výkonu s výborným Brustem v brance, získal na rodném ledě tři body a opět se přiblížil k vytouženému play-off. Nejlepšími hráči zápasu prohlášení: v týmu hostí Jevgenij Mozer, v týmu domácích kdo jiný, než výborný Barry Brust.

57:39
    Torpedo vyrobilo zakázané uvolnění, hra se vrátí před Proskuriakova, Slovan kráčí za ziskem tří bodů.

57:05
    Brust v akci opět poslal puk do pole a nadále drží své čisté konto.
    55:58 Pavol SKALICKÝ - 3:0

55:58
    Slovan právě vstřelil branku!
    PAVOL SKALICKÝ se dostal do brejku na levé straně do přečíslení dva na jednoho. Skalický vystřelil z levého kruhu, byl faulován a hlavní rozhodčí signalizoval vyloučení. Proskurjakov puk vyrazil vpravo před sebe a Skalický mu ho z brankové čáry pozvedl pod břevno.

55:47

54:42
    Ashton dostal puk zpoza branky před brankoviště, z levé strany vystřelil, Brust ho vychytal přes betony a Mihalik poslal puk ven z pásma.

53:58
    Slovan poslal puk alespoň na chvíli do středního pásma a získal nějaké ty sekundy z oslabení.

53:47
    Oddechový čas hostů, kteří mobilizují síly nejen na přesilovku, ale i na závěr třetí třetiny.
    53:47 Tomáš Surový neudržel po tomto zákroku nervy na uzdě a dostal navíc desetiminutový trest

53:47
    Za držení dostal dvě minuty Surový a za nesportovní chování trest v trvání deseti minut.

53:10

52:25
    Ani teď Slovan nezamkl Torpedo v pásmu, hosté puk opět vyhodili ven z pásma.

51:42
    Torpedo vyhodilo puk ven přes všechny čáry, Slovan se s pukem bude spěchat do pásma hostů.