Mor. Budějovice – Opava 2:3 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:3 (kon.) | Bílina – Klášterec nO 4:6 (kon.)
Trutnov – Pelhřimov 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec 4:3 (kon.)
HC Draci Bílina
4:6 (2:0, 2:2, 0:4)
HC Tygři Klášterec nad Ohří
Středa 30.12.2015, 18:00 • ZS Bílina • 2. liga skupina Západ • 24. kolo

Brzy opět na počtenou!

Děkujeme, že jste nás sledovali, přejeme Vám krásný zbytek večera a samozřejmě nemůžeme nepopřát zítřejšího veselého Silvestra a úspěšný vstup do Nového roku, v kterém mějte jen samé štěstí, držte si pevné zdraví a milujte hokej.

Nakonec to přeci jen drama bylo.
    Klášterci po snížení na rozdíl jedné branky stačily tři minuty na velkolepý obrat a třemi góly strhly vítězství na svou stranu.
    Což znamená, že právě Drakům odskakují v tabulce na rozdíl pěti bodů. (20:20:15)

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

52:58
    V Dračí bráně se střídají gólmani. Slysarchuk přenechává brankoviště Horákovi.

52:58
    Klášterec právě vstřelil branku!
    Jiri CHAROUSEK překvapuje Slysarchuka a během tří minut je obraz utkání zcela jiný. Bez asistence.

50:51
    JAN MÜLLER svou třetí brankou otáčí zápas a hosté jdou poprvé do vedení. Asistence: Vladislav Vrtek

49:47
    Klášterec právě vstřelil branku a vyrovnává!
    Deveri vybojoval puk za brankou, před brankou našel volného JANA MÜLLERA, který se nespletl a zamířil přesně mezi tři tyče. Asistence: Danko Deveri.

47:50
    Hosté cítí šanci na vyrovnání a tlačí se před Slysarchuka.

46:52
    Klášterec se raduje z vyrovnávací branky. Ta ale není uznána pro kopnuti puku bruslí do branky.

44:23
    Klášterec snižuje a zadělává na drama. O třetí branku se pohotovou dorážkou postaral JIŘÍ CHAROUSEK. Asistence: Vladislav Vrtek.

40:01

Na góly vyrovnaná třetina, ale více práce měl bezpochyby hostující brankář, který má velkou zásluhu na tom, že Draci vedou jen o dvě branky.

Třetí třetina přinese jistě velké drama. Který tým započne již dnes Silvestrovské oslavy výhrou?
    Sledujte spolu s námi dál textový přenos.

40:00

38:46
    JAN MÜLLER proměňuje trestné střílení a snižuje na rozdíl dvou branek.

38:46
    Nařízeno trestné střílení pro Klášterec.

38:30
    Gólman Kaššák chytá vším. Nyní vyrazil ránu Zdeňka přilbou.

Karel Schön

Branky a nahrávky: 3. Petráš (Polák), 14. Trübenekr (Jirkovský, Brettschneider), 27. Zdeněk (Fučík), 35. Zdeněk (Čmolík) – 28. Hrdlička (Vrtek), 39. Müller (TS), 45. Charousek (Vrtek), 50. Müller (Deveri), 51. Müller (Vrtek), 53. Charousek

HC Draci Bílina: Slysarchuk (Horák) – Polák, Šefl, Fučík, Machač, Jirkovský, Brettschneider, Kolíček – Sekerka, Petráš, Řezníček, Štěpka, Kýhos, Böhm, Procházka, Zdeněk, Čmolík, Pánek, Trübenekr, Štěpanek. Trenér: Kanis
    HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák (Tichý) – Kuncl, Müller, Žižka, Koblitz, Páleník, Pokorný, Kozák, Deveri, Charousek, Vrtek, Hrdlička, Jáchym, Lehnert, Toušek, Nguyen, Diviš, Toman, Váňa. Trenér: Mikes

Rozhodčí: Sýkora – Mašek, Šimán