Motor ČB – Most 8:2 (kon.) | Jihlava – Třebíč 3:2 (po pr.) | Havířov – Kadaň 4:0 (kon.)
Litoměřice – Slavia 1:2 (kon.) | Šumperk – Benátky n/J 2:1 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:5 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:2 (1:1, 0:0, 1:1 - 1:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 30.12.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 36. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava poráží SK Horáckou Slavii Třebíč i potřetí v sezoně, tentokrát však až po prodloužení, a to poměrem 3:2, se s Vámi loučí a příjemný vstup do nového roku přeje Tomáš Lysý. (20:45:58)

Diváci: 4787.

Prodloužení máme za sebou, skončilo přesně po třech minutách a čtyřech vteřinách. První rána se Mihovi Štebihovi v přesilovce ještě nepodařila, tak to zkusil podruhé a trefil se naprosto přesně, Vejmelka měl zakrytý výhled a nic neviděl – 3:2 po prodloužení.

63:04 Miha ŠTEBIH - 3:2

63:04
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tentokrát MIHA ŠTEBIH vypálil mnohem lépe, Vejmelka vůbec nic neviděl a pokus končí nad jeho levým ramenem. Nechytatelná to rána. Asistence: Alexander Grebenyuk.

62:57
    Štebih trefil pouze kotník soupeře.

62:43
    Pokus Kalába viděl Vejmelka velmi dobře a lapí jej.

62:37
    Dukla svírá svého soka před brankou, jenže i přes několik jasných pozicí po dobrých přihrávkách chybí střelba.

61:52
    Martin Kohout si najel po levé straně do pásma a vybojoval si faul po tom, co jej Jakub Šaur (TRE) zastavil hákováním.

Na vyloučení: 6-6.

61:17
    Jihlava v levém rohu za svojí klecí vybojovala puk, jenže daleko se nedostala. Nyní má černou gumu v držení opět Horácká Slavia.

60:32
    Prodloužení zatím žádnou vážnější šanci nenabízí, hraje se hodně opatrně.

60:01

Jihlava se na začátku třetí třetiny dostala do vedení, když krátkou přesilovku využil Dávid Gríger, ovšem Třebíči se v závěru podařilo vyrovnat zásluhou Davida Dolníčka. Utkání tak míří do prodloužení.

60:00

59:20
    Malec sbírá odražený puk a jde do útoku, ale kousek za modrou kus černé gumy ztratil. Stačil alespoň provést tvrdý hti na soupeře.

59:00
    Zakázané uvolnění domácího týmu, stejně jako před minutou. Znovu se bude vhazovat po levici Honzíka.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí části hry.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 2. Skořepa (Gríger, Důras), 43. Gríger (Štebih, Kohout), 64. Štebih (Grebenyuk) – 18. Erat, 58. Dolníček (Pekr, Schejbal)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Dobrovolný, Štebih, Baránek, Kaláb, Grebenyuk, Parýzek, Zadražil – Šafář, Flek, Malec – Gríger, Skořepa, Důras – Diviš, Melenovský, Kohout – Anděl, Březina. Trenér: Petr Vlk
    SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Šindelář) – Bilčík, Malena, Bartoň, Čejka, Schejbal, Šaur, Přibyl, Šik – Pekr, Dolníček, Erat – Psota, Švec, Kusko – Jurča, Zohorna, Wasserbauer – Pokorný, Baldwin, Miškovský. Trenér: Jiří Mička

Rozhodčí: Kubičík – Adamec, Poruba