Spišská N. Ves – Senica 4:2 (kon.) | Humenné – Trnava 4:2 (kon.) | Prešov – Bardejov 4:3 (1:0 po s.n.)
Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 4:5 (po s.n.) | Detva – Pov. Bystrica 3:0 (kon.) | Topoľčany – Michalovce 4:2 (kon.)
HC Topoľčany
4:2 (3:0, 1:0, 0:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Středa 30.12.2015, 18:00 • Zimný štadión Topoľčany • 1. liga (SR)

Topoľčany aj druhý domáci zápas proti Michalovciam zvládli. Základný kameň výhry položili už v prvej tretine, kedy Kluka postupne strelil tri góly. Halo si navyše veľmi dlho držal nepriestrelnosť. Ďakujeme za pozornosť. (20:13:02)

50:03
    Dukla Michalovce dala gól!
    JURAJ FAITH strieľa druhý gól hostí, ktorí sa tak dotiahli bližšie k vyrovnaniu.
    Asistencia: Martin Drotár.

45:05
    Martin Drotár dostáva dve minúty za podrazenie.

41:52
    V tretej tretine sa hosťujúcemu tímu konečne podarilo streliť gól, Hala prekonal ANDREV SALNIKOV.
    Asistencie: Peter Čížek a Patrik Huňady.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Strely na bránu v druhej tretine 11:9. Priebežne 31:24.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

36:16
    Thomas Petrek je vylúčený za podrazenie. Podarí sa v závere druhej tretiny konečne hosťom streliť gól?

32:12
    Po druhý raz v zápase smeruje na trestnú lavicu Tomáš Banovský, odsedí si trest za podrazenie.

28:12
    Vladimír Urban smeruje na trestnú lavicu po držaní.

25:20
    Ďalšie vylúčenie v zápase, presilovka pre hostí. Martin Pavlíček dostáva dve minúty za pád pod nohy.