Coimbra – União Madeira 3:1 (kon.) | Boavista – Moreirense 0:3 (kon.) | Nacional – Arouca 2:2 (kon.)
Marítimo – Estoril 1:1 (kon.) | Setúbal – Braga 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Belenenses 2:2 (kon.)
Guimarães – Benfica 0:1 (kon.) | Sporting – Porto 2:0 (kon.)
Vitória FC Setúbal
1:1 (1:0)
SC Braga
Sobota 02.01.2016, 17:15 • Estádio do Bonfim (Setúbal) • Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

Je tu konec hodně průměrného utkání portugalské ligy, které přineslo zaslouženou remízu dvou celků z horní poloviny tabulky. Domácí se sice dostali díky parádnímu přímému kopu Suka hned v 5. minutě do vedení, avšak hosté v dalším průběhu zápasu více drželi míč a gól na 1:1 byl z tohoto pohledu zasloužený. (19:10:02)

90+3

90+3
    Přeci jen se ještě do zakončení dostal Filipe Augusto, jeho tvrdá rána měla zajímavé parametry, mířila ale mimo.

90+3
    Zdá se, že se dnešní zápas dohraje do stavu 1:1. Oba celky sice chtějí strhnout vedení na svou stranu, jenže již běží poslední minuta.

90+2
    Střídání v týmu Vitória FC Setúbal: ze hřiště odchází André Claro, přichází Hassan.

90+1
    Druhý poločas bude nastavený ještě o tři minuty.

90
    Již se rozběhla poslední minuta dnešního zápasu. Uvidíme, kolik hlavní rozhodčí ještě nastaví.

89
    Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Vukčević, přichází Filipe Augusto.

89
    Po následném přímém kopu a centru do vápna se domácí k ohrožení brány soupeře nedostali.

88
    Za ostrý zákrok na vlastní polovině dostal žlutou kartu hostující Boly.

87
    Nervozita narůstá, což samozřejmě nevyhovuje ani jednomu z mužstev.

85
    Jenžě oba týmy hrají nyní hodně nepřesně. Ani na jedné straně se nedaří útočným hráčům dostat se až do zakončení.

83
    Konec zápasu se neúprosně blíží a začíná se zdát, že oba celky chtějí hrát na tři body. Závěr tak může být ještě zajímavý.

81
    Hostující stoper Vukčević zastavil faulem rodící se kontr soupeře a dostává žlutou kartu.