Gijón – Getafe 1:2 (kon.)
Sporting Gijón
1:2 (1:0)
Getafe CF
Pondělí 04.01.2016, 20:30 • Estadio Municipal El Molinón, Gijón • Španělská LaLiga • 18. kolo
    71. Pablo SARABIA - 1:2

71
    Getafe právě vstřelilo branku!
    Tak, Getafe dokázalo otočit stav během dvou minut, a rázem vede! Studená sprcha pro domácí celek ... Sporting chyboval v obraně, a k míči se dostal Šćepović, který si ideálně zpracoval míč, a poslal přihrávku pro PABLA SARABIU, na jehož zakončení byl Cuéllar krátký!
    69. Juan CALA - 1:1

69
    Hostující celek je zcela zaslouženě odměněn za svůj výkon v posledních minutách, kdy je velmi aktivní, a srovnává na 1:1! Getafe mělo k dispozici standardní situaci, které se ujal Pablo Sarabia. Jeho vysoký centr našel před brankou volného JUANA CALU, který razantní střelou nedal Cuéllarovi šanci!
    16. Antonio SANABRIA - 1:0

16
    Gijón právě vstřelil branku!
    Domácí celek jde zcela zaslouženě do vedení, a otevírá skóre dnešního zápasu! Na levé křídlo dostal přihrávku Guerrero, který se i s trochou štěstí dokázal dostat přes Verginiho, a následnou přihrávkou předložil míč pro ARNALDA SANABRIU, který poslal míč do poloprázdné branky!

Jan Havlovic

Branky: 16. A. Sanabria (Guerrero) – 69. Cala (Sarabia), 71. Sarabia (Šćepović)

Karty:   30. Isma López (GIJ), 57. Meré (GIJ) – 25. Damián Suárez (GET), 52. Cala (GET)

Neproměněná penalta: 58. León (GET), mimo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:14.
    Sporting Gijón: Cuéllar – L. Hernández, Meré, Espinosa, Isma López (75. C. Castro) – Halilović, Mascarell, Cases, Jony – Guerrero (67. Lora), A. Sanabria (82. Barrera).
    Náhradníci: Alberto García – Barrera, Menéndez, Lora, C. Castro, Carmona, Aït-Atmane.

Getafe CF: Guaita – Damián Suárez, Vergini, Cala, Lago – Lacen, Juan Rodríguez – León (65. Wanderson), Víctor (90+3. Yoda), Sarabia – Šćepović (79. Á. Vázquez).
    Náhradníci: Megyeri – Velázquez, Á. Vázquez, Yoda, Vigaray, B. Mensah, Wanderson.

Rozhodčí: Javier Estrada – Miguel Martínez, Francisco Martín (vš. Španělsko)