New Jersey – Detroit 0:1 (kon.) | St. Louis – Ottawa 2:3 (po pr.) | Colorado – Los Angeles 4:1 (kon.)
Edmonton – Carolina 1:0 (po pr.) | Vancouver – Arizona 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
Detroit Red Wings
Úterý 05.01.2016, 01:07 • Prudential Center, Newark • NHL

To už je z mé strany definitivně vše, brzy zase na počtenou! (03:33:52)

Dnešní utkání sledovalo v Prudential Center 15547 diváků.

3. Brad Richards (DET) 0+1

Je dobojováno! Neuvěřitelně vyrovnané utkání je za námi a rozsekla ho jediná branka, kterou už v desáté minutě obstaral parádní kličkou Dylan Larkin. Devils sice měli hlavně ve druhé třetině územní převahu, ale hokej se hraje na góly a domácím se nepodařilo vsítit ani jeden. Skvělým výkonem se o to přičinil Petr Mrázek, jenž pochytal všech 22 pokusů soupeře a zaslouženě byl zvolen první hvězdou zápasu!

59:56
    Ericsson vyhodil černou pryž na zakázané uvolnění, ještě jednou se tak bude vhazovat před Petrem Mrázkem.

59:42
    Ďáblové už to budou mít hodně těžké, čas totiž hraje jednoznačně v jejich neprospěch.

59:35
    Sergeji Kalininovi se sice podařilo udržet puk na útočné modré, o pár sekund později ale skončil na hostující střídačce.

59:08
    Už se rozběhla poslední minuta třetí třetiny a Cory Schneider peláší na střídačku!

58:26
    Pavel Dacjuk zkusil štěstí nenápadnou střelou zápěstím, která Schneidera neohrozila a puk se navíc o mantinel vrátil až do obranného pásma Red Wings.

57:53
    Před Schneiderem vznikl neskutečný závar, ale Luke Glendening nedokázal uklidit puk za záda ležícího domácího brankáře!

57:15
    Kyle Palmieri vybojoval útočné pásmo a oslovil Andyho Greenea, ale i s jeho pokusem si dnes skvěle chytající Petr Mrázek poradil.

56:43
    Brad Richards vypálil z levého kruhu, o brusli jednoho z hráčů v červenočerném dresu se však touš odrazil na modrou čáru k DeKeyserovi.

55:56
    DeKeyserovo vyhození prodloužil Pavel Dacjuk do útočného pásma, což Detroitu v tutu chvíli bohatě stačí. Tlak leží na hokejkách domácích hokejistů.

55:03
    Nyní se tak stalo, Justin Abdelkader už se zapojil zpět do hry. Devils byli v této početní převaze naprosto bezzubí.

54:51
    Riley Sheahan nasbíral další cenné vteřinky, Abdelkader už se připravuje k návratu na ledovou plochu.

54:15
    David Schlemko sice napoprvé ještě udržel kotouč na útočné modré, o pár sekund později už o něj ale v souboji s Helmem definitivně přišel.

53:19
    Kyle Palmieri je dnes při chuti, ale co naplat, gól mu dnes snad není souzen. Bývalý anaheimský Kačer nyní z mezikruží nemířil přesně.